Deserturile Nataliei

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Crinuta, am la aproape toate, mai putin la tortul Barbie si la Crancin-Mancin, dupa cum poti vedea in galerie. Iar sectiunea tortului Buburuza o poti vedea in reteta acestuia, e un link acolo. Dar tu nu ai cumva poze cu ceea ce ai facut din fondant?
Imi pare rau ca nu am avut posibilitatea sa-mi fotografiez toate deserturile, caci aparatul foto il am de putin timp. Dar nu-i nimic, recuperez de acum incolo.

------------------
Numai bine,

Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)

P.S.: Nu intrati aici daca tineti cura de slabire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocoloasha spune:

Natalia,cand ne dai si retzeta tortului Crancin-Mancin?


Pupici !

http://pg.photos.yahoo.com/ph/vulpitza_simpatica/album?.dir=5584&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos


Cocoloasha si Alexandru cel Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

quote:
Originally posted by cocoloasha

Natalia,cand ne dai si retzeta tortului Crancin-Mancin?


Pupici !



Chiar azi, dar mai pe seara.

------------------
Numai bine,

Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)

P.S.: Nu intrati aici daca tineti cura de slabire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Iaca vin si eu sa va confirm ca deserturile Nataliei sunt superbune( eu am si gustat unele dintre ele pana sa ma apuc si eu de gatit ).

Ieri insa nu m-am mai putut abtine si cu ajutorul Nataliei care imi dadea consultatie online, am facut si eu prajitura Brown Capuccino.
Vreau sa va spun ca este un deliciu, mmm, tare buna.
Eu am respectata intr-u totul reteta si indicatiile ei si mi-a iesit foarte buna.
Chiar pot spune ca nu ma asteptam sa iasa asa buna, deoarece am un cuptor foarte vechi si mi-a fost frica cum va iesi aluatul, dar a iesit tare bun.
Din pacate nu am aparat, asa ca poze nu va pot pune acuma.
Ca sa va dati seama ce bun e, pot sa va zic ca sotul meu care nu e prea amator de dulciuri( mananca foarte rar) azi dimineata a mancat trei felii pe loc.restul le-am luat din fata ochilor lui ca vreau sa mai servesc pe cineva



Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

COCOLOASHA, nu ai putea te rog frumos sa iti ascunzi linkul intr-un singur cuvant(cum e la mine de ex, te ajut daca vrei ca lateste pagina destul de mult si e cam incomod

Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinia spune:

Natalia dulciurile arata super. Asteptam cu nerabdare urmatoarele recete.


Karina mamica lui LUCIAN (23 februarie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Natalia, uite link-ul. Acolo sunt incercarile mele, dar nu am avut colorant, de aceea sunt albe.
http://community.webshots.com/user/rayan22100


Aoleu, imi cam face cu ochiul prajitura ta Brownies Cappuccino.
Ce ma fac? Eu cand mai slabesc????



Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Eu tot nu vad sectiunea tortului Buburuza....

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Crinuta, uite inca o data linkul, in reteta era ascuns sub un cuvint, poate de aia nu l-ai observat: http://forum.userline.ru/images/foto/forum/c3d6f9ea_26107442.jpg.
Draguti trandafirasii tai si celelalte deserturi, ca vad ca a mai adaugat citeva.

------------------
Numai bine,

Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)

P.S.: Nu intrati aici daca tineti cura de slabire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Crinuta, despre Cappuccino nu-ti fa griji, poti sa faci, dar sa congelezi o mare parte din ele, iar apoi scoti citeva bucatele. Nu se ingrasa nimeni de la 2-3 bucatele de prajitura pe zi.
Sau poti sa faci cind ai musafiri, te asigur ca vor ramine foarte impresionati de gustul prajiturii.

------------------
Numai bine,

Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)

P.S.: Nu intrati aici daca tineti cura de slabire!

Mergi la inceput