Scorpiutzele petrec! (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

helene,bine te-am regasit . Eu m-am indragostit pur si simplu de lacetti, chiar daca este nitel mai mult mai scumpa decat aveam noi in plan, dar am zis ca merita efortul.
Azi stau si eu acasa cumintica, parca nu imi vine sa crez ....eu acasa in weekend...se termina nuntile pe anul acesta si deja ma apuca tristetea, mi-e dor de forfota si balamucul de sambata, mi-e dor de miresele mele..acu sunt neveste cu toatele , iar eu nu imi gasesc locul prin casa. oooof viata mea

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klumea_blondy spune:

era sa uit:Danitin,bine ai revenit!

poze noi cu bubu

http://photos.yahoo.com/klumea_blondy

rares andrei (29.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

KLUMEA BLONDY,show-ul abia de-acum incepe!!!!!Cat dureaza...nu se stie!TE PUP!

Lory_kluiALIN CRISTIAN


http://community.webshots.com/user/alink119

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klumea_blondy spune:

am inteles,Lory!mai binein lume!

poze noi cu bubu

http://photos.yahoo.com/klumea_blondy

rares andrei (29.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

KLUMEA BLONDY, valabil si pentru mine!!!!Daca s-ar putea ce bine ar fi!!!!!!!

Lory_kluiALIN CRISTIAN


http://community.webshots.com/user/alink119

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Buna seara!
LA MULTI ANI ADRIANA! Tomecica sa iti traiasca printesele si sa te bucuri de ele! Nu ai mai scris de mult pe aici, probabil din lipsa de timp!
Ralucah, cum te pregatesti pentru maine?
Va pup pe toate, de cand a revenit George vrea sa ma tot joc cu el... plus ca mai butoneaza pe aici!
Pe maine, Elena




Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmensilva spune:

buna dragelor!
La multzi ani!sarbatoritei de azi.
we placut si petrecere frumoasa in continuare!
eu azi am robotit prin bucatarie si l-am convins pe tati sa stea cu gaza care urla numai dupa mine!nimic special!
Lory si Gaby,vorbeati de Anda mea sau de ai vostri bb?Doamne ce mai seamana!totusi o conving sa tina caciulile daca i le leg bine,daca e fes sau basca o arunca ,ca poate.la imbracat da singura mina, piciorul,dar ce se mai arunca si ea pe spate daca nu-i convine ceva!mai nou tzipa dupa mine,dar nu mai vine singurica asteapta "remorcata"si urla pina se invinetzeste!la fel face daca o las cu tati ,asta de 2 zile!
fug ca tocmai mi-a dat scaunul mai jos si m-am speriat!
cred ca are o eruptie dentara ca prea mofturoasa e si nu are decat cei 2 dintzisori de la 6 luni,acu vin totzi odata!daca o durea gatul nu mai putea inghitzi cred!si nu pare!ooofff!cand o sa -mi zica si mie ce o doare??!!!!!
Ema,am uitat sa-ti zic ca la noi e tot timpul dans si veselie ca fiica-mea nu merge ,dar danseaza!daca ii dau un deget are impresia ca se sprijina de mine si merge singura,ii lipseste curajul,dar daca nu e muzica nu stai in casa ca iti arata ca ea tre sa danseze!
we placut si pupici pt toata lumea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

azi am fost sa ma rasfat putin la cumparaturi: mi-am luat un fond de ten de la Bourjoir Happy Light, un gloss si cateva prostioare de prins parul ...zici ca am si eu 15 ani nu 28..pardon 29 peste cateva ore
In seara asta ma duc la ziua unei prietene foarte bune dar sincer ma simt cam aiurea sa ma duc, pentru ca la 12 noaptea va incepe ziua mea (a ei a fost de fapt luni)si or sa inceapa toti sa se agite ca neste rate in jurul meu (prietenii sunt comuni in proportie de 90 % + fostii colegi + fostul sef) iar eu o sa simt ca o stricatoare de petrecere . mai mai ca imi vine sa stau acasa cu domnu' meu.

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetele yo-s suparata raunu vreau sa va stric petrecerile...ruxi a mea face kk moale, moale de tot...ieri a fost cum a mai fost dar azi a facut de vreo 10 ori...si s-a iritat rau la funduletz,nu are febra, nimik altceva...sa verse, sau mai stiu eu ce...dar mi se rupe sufletul. am sunat dr-ul a zis regim, am tinut regim, i-am dat smecta, furazolidon, ceai de menta, mucilagiu de orez si cate si mai cate...deja nu stiu ce sa-i mai dau si ea tot face kk in prostie...mi-e sa nu ajung cu ea la spital
va pup si va urez noapte buna

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

'NEATA SCORPIUTELOR!

RALUCAH si RALUCOANTZA LA MULTI ANI! Sa fiti sanatoase si sa aveti parte de tot ce va doriti!!!
MONICA, imi pare rau ca ne dai asa vesti!Nici nu stiu ce sa-ti spun.Mai incearca totusi cu regimul!La copii nu se rezolva asa repede din cate stiu eu, important este sa nu scada prea mult in greutate.INSANATOSIRE GRABNICA VA DORESC!
HELLENE, ti-ai intrat in rol?Asa e ca-i mult mai bine cu Georgica acasa?
CARMEN si KLUMEA BLONDY, nu stiu cum reactionati voi in momentele dificile cu pusul caciulii,eu una ma umplu de nervi! Mai e un pic si da frigul,cand ma gandesc...Tocmai d'aia i-am luat numai geci cu gluga! Pe caciula nu ma bazez!Daca-i mai pun sa se lege si sub barbie...chiar ca ne stie tot orasul! Scoate in ultimul timp niste tipete de-ti taie urechile! Nu stiu ce sa ma mai fac cu el! Sa fie sanatos ca asta este cel mai important!
Scorpiutelor cum va distrati azi? Aici ploua de zici ca e taifun! Stau in casa,Alin a devastat in camera lui,si va trebui sa fac ordine...pana diseara cred ca am sa fac asta de cel putin 10 ori! Deci, ma distrez! VA PUP PE TOATE SI VA DORESC O DUMINICA IN FAMILIE PLACUTA!
Lory_kluiALIN CRISTIAN


http://community.webshots.com/user/alink119

Mergi la inceput