Suceava (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

LA MULTI ANI!

Ana si Bianca-iubita
pozele iubitei, 1 an, craciun 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Dragutelor, ce mai faceti? Indata trece iarna, poate mai scoatem si noi nasul pe afara.
Mai spuneti si voi ce ati mai vazut frumos prin targ, ca eu mai mult prin casa am stat, dar macar cand ies sa ma duc la fix!
In rest, multi pupici!

Ana si Bianca-iubita
pozele iubitei, 1 an, craciun 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Mai fetelor, mai, mai traiti....spuneti si voi ceva, nu se poate sa fiti chiar asa ocupate....se pare ca noi aici vorbim din an in pasti la propriu....iata, ultimele postari au fost de rev si indata vine pastele.
Va pup si astept vesti!Ilincalif....de cand n-am mai vorbit poate ai si nascut...oricum, daca nu, sarcina usoara in continuare si nastere usoara....tine-ne la curent!

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

vai, am crezut ca s-a desfiintat clubul! eu am lipsit destul de mult de pe foruim, dar acum ca am revenit, tare as vrea sa ma intalnesc mai des cu voi pe aici!!!

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilincalif spune:

Dragele mele, intr-adevar intre timp a aparut in viata mea Ioana Teodora Zamfira. Cea mai frumoasa fetita din lume s-a nascut marti 7 februarie 2006, cu 4,250 kg. Va doresc tuturor o primavara frumoasa si plina de bucurii.

Ioana si Zamfiruca, minunata mamei

"Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

ilinca, sa fiti sanatoase si norocoase!!! poate pui si tu povestea nasterii la "nasterea pe glob", ca despre nasteri in SV nu am citit nimic.
restul fetelor, ati dezertat definitiv?

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cattalina spune:

Salutare....la toata lumea!
ma apuca uneori cate un dor de suceava....
eu sunt din moldovita...sotul meu din sv si amandoi am facut in cluj facultatea...si am ramas pe aici cu serviciul...
am facut in sv liceul la informatica in obcini.....
de fiecare data cand trecem prin sv mi se pare ca ii tot mai frumos si mai apropiat de sufletul meu...
ajungem destul de rar pe acasa si atunci tot pe fuga ca ii fff proasta legatura cu trenurile dar asta este....
o sa mai intru de cate ori am ocazia pe forum...
multa sanatate la la toata lumea....
pa pa

cattalina&costty(22.09.2002) Dragos (23.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

ilincasa fiti sanatoase, sa-ti traiasca zamfiruca si sa-ti aduca numai bucurii!(si sa ne intalnim pe la vara prin parc(uri))
megbeng eu una n-am dezertat...
cattalina bine ai "re"venit prin locurile natale....asa-i, locurile astea nu se pot uita...

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Fetele, daca tot am aparut de acum mai multe nu dezertati iar.....sau va deprima vremea??

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

ce repede dispare subiectul de pe primele 2 pagini!
incerc sa intru si eu cat mai des, mai ales daca am cu cine sa stau de vorba....

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Mergi la inceput