nastere recenta la Polizu?

nastere recenta la Polizu? | Autor: roxanal

Link direct la acest mesaj

buna fetili, a nascut cineva de curand la polizu, urmeaza sa nasc si eu cam intr-o luna si vroiam sa stiu si eu care mai sunt preturile, conditiile, tot ce puteti sa-mi spuneti, sar-mana

Roxana Lilea,mama Mariei 4 ani si ceva

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:

eu am nascut acum 4 luni juma, eu am fost multumita, nu e lux insa eu am fost multumita.
personalulo este amabil, chiar daca nu loe adi nimic.
ce sa spun, eu am nascut normal, fara epidurala, am dat la medic 4 mil, la asistenta sefa 500 mii si la inca o asistenta tot 500 mii swi \au fost super de treaba, m-au ajutat.
in rest, am avut bani la mine insa nu m-am indesat sa dau, am dat la cine am considerat.
daca mai vrei sa stii ceva,intreaba-ma
nastere usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anduta78 spune:

Iar ma bag in speranta ca duc subiectul in "fata " si ni se raspunde.
Spuneti-ne cum mai e la Polizu eu cred ca o sa nasc sapt viit la Polizu prin cezariana.va multumin

Andu s-a marita cu cel mai bun si vor avea un baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moni_74 spune:

Am nascut la Polizu in luna iulie, la sfarsit. AM fost multumita de conditii si de personal. Am stat intr-o rezerva cu 2 paturi si cu baie. A stat si mama cu mine, ca am nascut prin cezariana si nu-l puteam lua pe bb in brate ca ma durea operatia si nici nu ma prea descurcam.
Am nascut cu d-na dr. Radulescu Mihaela, care a fost atenta cu mine si cu colega de salon, care nascuse si ea prin cezariana.
Cu privire la preturi: am dat 9 milioane la dr., cate 1,5 milioane la dr. ce o asista, 500.000 la asistenta si moasa, la dr. neonatolog 500.000, ca nu prea si-a dat silinta si la asistente si infirmiere, cate 100.000 sau 50.000 lei sau chiar 30.000 lei.
VA doresc mult noroc si sa aveti niste bbei sanatosi si frumosi

Mergi la inceput