Despre abuzurile moderatorilor din forum

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by qsar
A dvs. exceptionala,
diaboliQue


puahaha, adevar graiesti, delicios de diaboliQue

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aino spune:

quote:
Originally posted by Aino
No bine,daca nu tine de psihologie,atunci de psihiatrie sau psihoterapie.

Daca s-o gasi careva sa ma contrazica,atunci eu am nevoie de psiholog.
A.K.


quote:
Originally posted by qsar

Ok. monseur... esti la generale. Prin bunavointa mea de a incalca Regulamentul numai ca sa-ti fac pe plac. www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60879" target="_blank">Voila!


A dvs. exceptionala,
diaboliQue



Q,tu,prin asta,ma obligi sa ma duc la psi!
Valurita de tot...A.K.u-i A.K.u

A.K.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

quote:
Originally posted by Aino


Q,tu,prin asta,ma obligi sa ma duc la psi!
Valurita de tot...A.K.u-i A.K.u

A.K.



LOL Aino, si asa te plangeai tu ca ai pierdut trenul de psi, iaca acu' il prinzi fara sa vrei

Fetele de pe DC


Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

aaa... uite, din cand in cand ma apuca asa cate-o hachita sa-i fac hatarul cuiva (chair si al meduzei fictionale, la o adica, de ce nu?). Dar asta e din seria "ai grija ce-ti doresti caci s-ar putea sa ti se implineasca".

Q, un cetatean de bine



Honi soit qui mal y pense...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Eu cred ca acea mamica merita iertata ca nu degeaba si-a trimis odorasul la plimbare si mai cred ca acel baietel de fapt este un om in toata firea stiti cum am ajuns sa cred acest lucru? Un copil iarta orice mamei sale pe cind un adult tine minte si zeci de ani poarta in suflet amaraciune si ura.Sint convins ca acest mesaj al meu v-a stirni o adevarata furtuna si daca moderatorii considera ca am gresit scriindu-l il pot sterge.
Daca as fi eu in locul acelui baiat m-as duce la mamica mea si i-as cere iertare pt ca am gresit c-am suparat-o .

Silviu si mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

quote:
Originally posted by bosioc

Eu cred ca acea mamica merita iertata ca nu degeaba si-a trimis odorasul la plimbare si mai cred ca acel baietel de fapt este un om in toata firea stiti cum am ajuns sa cred acest lucru? Un copil iarta orice mamei sale pe cind un adult tine minte si zeci de ani poarta in suflet amaraciune si ura.Sint convins ca acest mesaj al meu v-a stirni o adevarata furtuna si daca moderatorii considera ca am gresit scriindu-l il pot sterge.
Daca as fi eu in locul acelui baiat m-as duce la mamica mea si i-as cere iertare pt ca am gresit c-am suparat-o .

Silviu si mamica

Draga Silviu,

Raspunsul tau nu are cum sa supere pe cineva - este raspunsul unui copil curat la suflet si la ganduri. Si daca acest mesaj va strani o furtuna :)) o sa fie o furtuna de simpatie, asa ca nu-ti face probleme, da?

Mai, copil bun
Q


Honi soit qui mal y pense...

Mergi la inceput