Mica Papadie – a doua minune a mea!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

sa-ti traiasca Papadia...e asa scump.si povestea-i asa frumoasa...

vazui poza si ma gandii ca eu credeam ca Lia mea a avut mult par la nastere...



anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-33

poze de copii cuminti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39200" target="_blank">povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra
Puterea corupe. Puterea absoluta corupe absolut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Mariana foarte frumoasa povestea ta, haioasa in acelasi timp!
Sa te bucuri de baietii tai frumosi!

Jadi & bb Vlad 28 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

anamaria, m-am uitat si eu la pletoasa ta! Are mai mult par decat Simon, mai des, dar mai asezat
jadi, astept si povestea ta, ca pe la mamici de sept-oct ajung mai rar.
Va multumesc pt urari si aprecieri.


Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

pozicile noastre
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique spune:

Sa va bucurati de ei ! Ca tare frumosi mai sunteti !...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Nu stiu de ce, dar am simtit nevoia sa recitesc povestea lui Stefan impreuna cu raspunsurile voastre.
Si am avut o mare surpriza. (am uitat fiind ). La un momemt dat va spuneam ca invidiez si ca poate imi mai da D-zeu si mie o "poveste", ca ulterior sa va dau vestea ca sunt in 5 saptamani!
Doamne, ce-a mai trecut timpul! Inca de atunci presimteam ca va fi baiat si uite ca acum sunt cu Simon in brate! Imi dau lacrimile de emotii.
Multumesc pt posibilitatea pe care mi-ai oferit-o si mi-o oferi de a trai si retrai astfel de momente.



Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

pozicile noastre
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Mariana - sa fiti fericiti impreuna, sa aveti o viata frumoasa, asa cum ati visat-o! Ca spuneai de vise, pe fetita noastra o cheama Cristina pentru ca asa a visat tati la vreo 2 luni de la conceptie (era un nume la care nu ne gandisem niciodata) - ca nascusem o fetita, ca tocmai o declaram "Cristina" si ca apoi a trebuit sa mergem la spital la cineva care avea probleme cu sanii (aia eram tot eu la 10 zile dupa nastere, cu o mastita de toata frumusetea).
Eu nu am fost in stare sa scriu niciodata povestea nasterii Cristinei si uite, regret oarecum


Ela si Cristina (21.04.2004)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Ela, multumesc pt urari. Si eu iti doresc la fel si iti recomand sa scrii povestea Cristinutei, ca nu e prea tarziu. SUnt convinsa ca toate datele legate de nasterea ei le ai si acum proaspete in cap; si ce frumos va fi cand Cristina va fi mare si ii vei da sa citeasca povestea nasterii ei! Nu? Spor la scris!

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

pozicile noastre
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Doamne, Mariana, ce frumoooooooooos...
Si eu am vizitat o perioada topicul clujenilor si te admiram tare mult ca erai insarcinata deja a doua oara.
Ai niste copii tare frumosi! Sa traiasca bebe Simon si sa ramaneti mereu o familie frumoasa!

Geani si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


mariana,prefer sa nu comentez.Foarte frumos ! Am lacrimi in ochi,am citit si prima poveste,foarte emotionanta.

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput