ptr ADMIN

ptr ADMIN | Autor: ENYA

Link direct la acest mesaj

Draga ADMIN,
Sint ffffff fericita ca am primit o steluta, desi nu stiu ce am facut ca sa o merit, poate imi spuneti si mie cum vine treaba asta cu stelutele si functiile...si sint ffff invidioasa pe ceilalti care au nu una ci multe stelute si de alte culori !!!
Rog mult daca se poate sa ma luminati si sa-mi spuneti cum pot sa mai adaug ceva date in profilul meu personal si sa pun alta poza la kopilutzul meu, ca asta a iesit ciuntita (deh! nu m-am priceput si m-am grabit din dorinta de a fi cit mai repede cu voi)... eu am tot incercat si nu merge.
Merci anticipat.
Amalia, mamica lui Vladi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebi spune:

SI EU MULTUMESC MULT PT STELUTA. NICI NU M-AM STRADUIT PREA TARE SA SCRIU 20 MESAJE. PUR SI SIMPLU mi-a facut placere.

Eu nu prea sunt minitehnicus, asa ca te rog sa ma ajuti tu cu urmatoarele:
- cum sa sterg poza si sa adaug alta
- de ce nu pot accesa chat-ul
- cum sa-mi fac albumul personal

... si cred ca mai am dar le-am uitat. Iti mai scriu. Felicitari pt site
Catalina ( grasunica si dulcica) si mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dede spune:

enya, in ce priveshte stelutzele, prefer sa ma abtzin de la comentarii - e evident pentru toata lumea ca mesajele nu sunt scrise pentru a obtine stelute.

Pentru profil personal, exista chiar un link cu acest nume in meniul de la forum, ti se va cere parola si ajungi la pagina de informatzii personale. Dupa ce introduci informatziile care le doreshti, apasa trimite! Daca vrei sa schimbi poza, revino in aceasta pagina, apasa "Editeaza pagina personala...." . la poza, exista un link cu "sterge poza" care ar trebui sa functioneze... fa apoi browse ca sa gaseshti poza ce-ti convine, apasa upload shi gata.. TRIMITE.

Pentru chat, incercai sa raspund la http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=3272

Pentru album , fiecare dintre noi va primi cont la sfarsitul lunii in care a devenit membru... urmatorul recensamamant 30 martie

Fitzi tolerantzi... mult succes

DeDe

Mergi la inceput