Oradea (5)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

mamagiuliei- ieri bia mi a fost toata ziua maraita iar de cristi nu mai am ce sa zic( tuseste si abia vorbeste)-asa ca n am iesit numai dupa 20 pana la abc
marius- ti ai luat ex de expert cumva sau mergi cumva acum la examen? ma intereseaza ca ne am inscris( si eu si sotul) acum la examen si sunt o gramada de intrebari fara raspuns in testele grila si .... nu am timp sa le fac
Probabil vreau prea multe si invatat si servici si 2 copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Mercedes:
Nu m-am inscris si nici nu am aceasta calitate. Vrei un sfat? Exista inca cineva aici care este priceput(a). Dar poti sa ma intrebi si pe mine poate mai tin minte... cateceva.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

marius- te referi la simina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

marius- scuze, am trimis mesajul fara sa termin ce am vrut sa ti spun
In primul rand mersi ca mi ai raspuns si in rest credeam ca careva din voi aveti si raspunsul celorlalte teste care nu apar in carte. Mai este o saptamana si nu avem timp sa buchisim fiecare intrebare( cam asta -i problema)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adana spune:

Buna dimineatza sau buna ziua oradeni
Mama ce a-ti mai scris de cind nu v-am citit.
Bun venit noilor oradence,sanatate la cei bolnaviori.
Si pe mine ma doare in git cind inghit(bine ca nu ma doare altundeva ),piticul meu imi ocupa toata ziua,ba mai mult alaltaieri a mers citiva pashi singurel asa ca ,adio libertate si fericire numita calculator,plus ca afara e timp urit,frig,ploaie si nu putem iesii nici unde.Pe weekend se anuntza vreme frunoasa si vrem sa mergem la niste prieteni care locuiesc linga mare.
Cam atit am avut de spus,daca imi mai aduc aminte de ceva mai scriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Adana, felicitari micutului plimbaret!!!!
Noi mergem maine la gradi dupa 4 zile de absenta. Fata e bine, si nici mama nu mai rezista

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002
http://community.webshots.com/user/gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Mercedes, ti-am trimis niste emailuri. Sa-mi zici daca le-ai primit. Sper ca mai e buna adresa care mi-ai dat-o in vara.
Succes la examene! Eu mai am pana sa-l dau,daca ma decid. Imi mai trebuie ani de stagiatura. Cand va fi examenul?

Simina
album foto1 si album foto2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

simina- iti multumesc, examenul e pe 5 si 6 noiembrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiwwy spune:

Marius,salut!eu am cerut cont de album.Am intrat pe adresa indicata ,dar nu se deschide fisierul.de altfel am mai incercat si alta data,dar fara succes..As vrea sa incerc in yahoo.Ma poate ajuta cineva,pas cu pas ,please? eu nu prea stiu engleza...,
va multumesc,si va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiwwy spune:

Adresa este: www.marius.rdsor.ro ,si am intrat in "album"unde scrie :amintiri....si altceva nimic...doar poze,in alte directoare.Imi explicati cum trebuie?

Mergi la inceput