Oradea (5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Daria, nici chip de intalnire azi. Sunt foarte racita. Azi noapte era sa ma sufoc. Azi imi curge nasul si ochii de numa'. Ma simt pe alta planeta. Faza e ca nici nu pot lua medicamente ca am arsuri groaznice la stomac. Cam asa am inceput eu saptamana asta.
Sanatate tuturor, ca-i mai buna decat toate!

Simina
album foto1 si album foto2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Siminaaa, sanatate muuulta si tie !!! Baga kiwi si ce-ti mai duce stomacu`, iar cu nasu` pune in apa fierbinte ulei de eucalipt !



_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Simina, multa sanatate!
Se pare ca au aparut virozele pe caldura asta Se pare ca-s virusi diferiti, ca ai mei nu tusesc si nici nasul nu le curge, insa au niste amigdale asa mari ca abia incap in gurita lor...
Pt. arsuri incearca niste biscuiti, sa rontai mereu sa nu-ti ie foame.

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002
http://community.webshots.com/user/gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Gabi, si la mine a debutat raceala la nivelul amigdalelor, care m-au suparat 2-3 zile,dar de azi ( a 4-a zi) gripa are alta forma. Acuma nu mai pot deloc sa respir pe nas.
Am si o veste buna, am inceput sa iau famotidina (pt arsuri la nivelul stomacului) si chiar mi-a calmat durerile de stomac. Macar atat. Sambata si duminica ma durea mai rau stomacul decat gatul.
Noapte buna Oradea si multa sanatate, voua si copiilor!

Simina
album foto1 si album foto2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Sper sa scapam de muci si de tusa, am intrat pe Ospexin. De doua saptamani le dau si oscillococcinum, plus la Lili Flonidan, deci numai sirop de tusa nu-i lipseste.
Ma bucur ca ai scapat de arsuri!

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002
http://community.webshots.com/user/gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Fetele bolnave, cum sunteti ???
Cin`vine azi in parc, pe intuneric ?

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Multa sanatate va doresc celor bolnaviciosi!!!
Scuze ca n am reusit sa venim duminica dar... cristi a primit o invitatie de la gradi pentru modeling si s-a prelungit cam mult..
Azi avem vaccinul de primit pentru bia asa ca nu stiu cum voi face cu iesitul la plimbare.. mai ales ca raman singura cu cei doi pana maine
Stiti cumva daca au aparut vaccinurile antigripale sau cumva preturile din ungaria?ma gandesc ca acolo sunt
- citeam la un moment dat la tv nu stiupe care post oricum in josul paginii ca la ei e gratis daca vrei sa te vaccinezi
mamagiuliei- as vrea sa ne intalnim sa ti dau pachetul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mercedes - succes sa treaca vaccinu` fara probleme !
Cu vaccinu nost`... nu am gasit nici in Bucuresti, in Ungaria intreb io pretu`, gratis e pentru ei de la med.de familie. Cum am raspuns, scriu aici, probabil maine !



_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

mamagiuliei- ok, ma gandeam ca doar pentru iei e gratis . Daca intrebi nu intrebi te rog daca cumva tb si reteta?stiu ca mai demult aproape orice medicament luat de la ei tb si reteta -erau bune si cele emise de la noi singura diferenta era ca noi plateam 100%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mercedes - maine am sofer pe acolo prin HU; daca gasesc la noi, va scriu negresit !

si o zi frumoasa tuturor oradenilor !!!

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput