Copilasi de iulie-august 2004 (124)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Felicia...pupici sa treaca durerile...si rabdare cu mucisorii:)
Andrea...petrecere frumoasa simbata si duminica..si astept poze:)...si La multi ani sotului!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Nicole - am primit mail-ul, totul e O.K....Mie imi place sloganul tau...si eu ma gandisem la ceva asemanator, ceva de genul "CUTE KIDDIES 2004"

Olivia - pupici tie si lui Uka...Cum se mai simte ?...Of, of...in ultimul timp va cam urmareste ghinionul...

Felicia - ia si de la mine un sa-ti treaca de tot durerea...

Ema - eu i-am masurat Alessiei talpa, ca m-ai facut curioasa...are in jur de 11 cm, da' n-as baga mana in foc ca e asa pentru ca domnisoara nu era deacord cu manevra...

Andreea - LA MULTI ANI pentru sotul tau si petrecere frumoasa la nunta...asteptam si noi poze cu nasica...

Adema - nu-ti face probleme, nici eu nu cunosc personal pe nici una din voi, inceputul o sa fie un pic mai greu da' pana la sfarsit ne-om cunoaste noi...si daca vor mai fi si unele gafe nu cred ca se va supara cineva...

Lia - sa stii ca nu esti singura stresata...si eu am o perioada urata, sunt cu nervii intinsi la maxim, reactionez exagerat la anumite chestii...timpul nu-mi mai ajunge, parca sunt mereu pe fuga, intotdeauna trebuie sa fac ceva...si, cel putin tu ai o scuza, ca esti singura cu copilul, in timp ce pe mine ma ajuta mama f. mult, si cu copiii si cu gospodaria, practic vine la mine zilnic, de dimineata pana seara...Da' lasa ca o sa treaca si perioada asta si o sa iasa soarele si pe strada noastra

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
http://community.webshots.com/user/alessiafelicia
http://community.webshots.com/user/alessiafelicia02

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Si ca sa vedeti ce stresata sunt ...acum mi-am dat seama ca azi, de fapt ieri 20 oct., am implinit 9 ani de la casatorie...Sa-mi fie rusine ca am uitat ...da' lasa ca sarbatorim maine

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
http://community.webshots.com/user/alessiafelicia
http://community.webshots.com/user/alessiafelicia02

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Carolina...la mai multi ani impreuna....si fericiti! Ai dreptate..in ultimul timp numai ghinioane..de aia ma plingeam si eu la voi...ca m-am cam saturat...Uka este bine acum...
Tu esti in CIC (parca asa se numeste...)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

quote:
Originally posted by kim222


Tu esti in CIC (parca asa se numeste...)?



Despre ce vorbesti ?

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
http://community.webshots.com/user/alessiafelicia
http://community.webshots.com/user/alessiafelicia02

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Salutici de paici !!
Mama, da ce frig e dimineata, am deschis geamurile sa aerisesc si mai-mai ca-mi venea sa le inchid brusc inapoi, cred ca-s vreo trei grade, nu mai mult !
Lia, nu esti singura la capitolul stress, stai linistita, mai toate sintem in grupa asta, ca deh, copiii mici te epuizeaza uneori, nu ? Dar si cita energie iti dau, sint sigura ca esti de acord cu mine ! Si nu uita ca sintem aici si sa ne bucuram dar si sa ne vaitam, ca daca noi nu ne ascultam una pe alta, apoi cine o mai face ???
Carolina, la cit mai multi ani impreuna alaturi de sot si familia ta !!
Andreea, LA MULTI ANI sanatosi si fericiti sotului tau si petrecere frumoasa !!
Fetelor, da ce de petreceri si sarbatoriti zilele acestea !!
Pupici multi tuturor si o zi buna va doresc !
Io mi-s pe aici ...

Alice si Andrei Florin (12.08.2004)
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata, la noi ploua marunt si sigur !
Am avut o noapte d`aia, Giulia m-a tot calarit, s-a tot ridicat, m-a tot clapacit, i-a fost sete, i-a fost foame, ce mai, aiurea. Nu va zic ca a dormit 1 ora si gata, ma termina cu programu` asta de somn, de ce nu doarme oleaca mai mult ???

Ema - cu talpile, io i-am luat la pantofi asta vara masura 18 si ii sunt buni, iar ghete i-am luat 19 sa incapa 10 perechi sosete Avem picioruse de albinute, nici urma de perinute, la noi mancarea se transforma in podoaba capilara si energie pura

Kim - cum e Luca ???

Kro - la multi ani impreunaaaa ! Petrecere frumoasa !

Amironeanu - la multi ani balantei tati de Stefi :-) (si noi tot tati balanta avem )

Lia - ce ideee, ce ideee cu sosul de marar Moama ce norocos e Danut sa pape asa bunatati, rusine mie ca nu ma duce capu` sa-i pregatesc Giuliei

Pako - sanatate muuulta, muuuulta iti dorim si sa treaca toate cele rele repedeee ! O pupacim si pe Andreea !

SimonaR - ce senzor are David, numa` sa fie omu` pe faza ca el descopera tot

Giulia are un nou hobby: sa le vorbeasca pestilor din acvariu, sta ca magnetizata si le vorbeste, vrea sa-i pupe, mai clapaceste sticla

O zi frumoasa va dorim si mai scrieti ca io va citesc !

Roxanaz, Carmenp, AndreeaB, hai ca voi sunteti matinale ! Alice, Gongutza (demult nu te-am mai vazut), Leeloo, Rain, Alicegh, BlueAngel, Cristalina, AndreeaS, Vrabiuta, DoamnaBibi, Mitzura, Lia, Marina, Papadie, Kro, Andries ???

Si le strig si io pe fetili` din Japonia ELI, NAOMI ???





_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

`neata.
andrea, la multi ani sotului tau si petrecere frumoasa duminica!
caro, la multi ani si multi ani fericiti impreuna!
si daca va linisteste cu ceva si io-s cu nervii intinsi sau intr-o ata, am sunat-o ieri pe maica-mea si m-a bufnit plinsu`n telefon, drept urmare astazi vine la mine... si sa ma stiti ca am deochiat-o pe ilinca, are doua nopti de cind se terzeste noaptea, asta noapte a stat treza de la miezu` noptiii la 3 dimineata, sunt frinta da` mai frint e al meu sot ca mai nou ilinca are preferinte si-i place s-o adoarma el, so, m-am mai scos nitel...
felicia, de la ce durerile astea de cap?sper sa-ti fi trecut...
olivia, cum este luca?
lia, suferi de-o boala incurabila, gatitu`. eu o scot pe ilinca afara mai tirziu, in jur de 11 jumatate ca ea se scoala tirziu si o tin cam o ora depinde si de cit de cald e si de cit timp am, apoi o mai scot spre seara tot cam o ora, de pe la 17-18.
sunt in zona

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Mei, kinderii astia cred ca s-au vorbit apropos de trezitul noaptea, ca vad ca si pe Andrei l-a apucat ! Se foieste pe toate partile, dintr-o parte in cealalta a patului, incepe sa miriie si sa scinceasca, da il las in pace si se potoleste si adoarme la loc, macar aici ma scot si eu ! Uneori insa se trezeste de-a binelea si incepe sa plinga si atunci tre luat in brate, ca altfel nu inceteaza !

Alice si Andrei Florin (12.08.2004)
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Neatza!
Caro, multi ani fericiti impreuna!
Andreea, la multi ani sotului!
Felicia, multa sanatate! Ce e cu durerile astea de cap?
Olivia, pupe lui Uka! Io zic asa: daca treaba cu echilibrul nu e constanta atunci nu trebe sa iti faci griji. Da' asta e doar parearea mea.
De trezit noaptea io nu mai zic. Cred ca nici la optspe ani n-o sa doarma cupilu asta o noapte intreaga legata, fara sa maraie cel putin o data...
Legat de slogan, am si io o parere: nu vreti sa-l facem in romana? Pliizzz!
Si Marcela, poti pune azi, din nou, ecusoanele? Incerc io sa le printez...
O zi buna sa avem!

Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi
altele, daca nu v-ati saturat

Mergi la inceput