Parazitii intestinali

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eva@maria spune:

Buna si bine v-am gasit. Sunt noua pe acest forum (foarte frumusel de altfel) si am si eu aceeasi problema cu fetita mea. Se scarpina deseori la nasuc si uneori la fundulet si spune ca o maninca rau. Alteori trec zile si nu face asa ceva. Doctorita pediatra ne-a spus sa ducem 3 probe de scaun dar mie mi-e teama ca nu va iesi ceva acolo la analiza (mai avem o experienta de acest gen acum un an). Atunci am facut tratament pe proprie raspundere si au trecut simptomele, dar probabil s-a reinfectat la gradi.
Ce tratament naturist e mai eficient? Acum ii dau de 3 zile helmiflores si speram sa aiba efect. ALtceva mai bun si putin nociv stiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Garlic Allium Complex ( de la GNLD) e excelent.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
The True Church is ONE, HOLY, CATHOLIC and APOSTOLIC


www.tratamente-nutritie.ro/" target="_blank">Pentru sanatatea ta

www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc" target="_blank">Asculta




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Crinuta da' nu miroase copilu' a usturoi de la Garlic Allium Complex ? Voi l-ati incercat ?

Multumesc,
g

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns derya spune:

foarte greu se depisteza la analize giardia si oxiurii deasemenea,trebuiesc duse probe 3 zile la rind si la un laborator care stiti voi ca are o reputatie mai buna.eu sunt din constanta si dr de familie mi-a recomandat un medic care nu si-a pierdut rabdarea sa caute in caca unui copil,exact asa sa exprimat.cam singura dealtfel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

un extraordinar de bun centru pt depistarea infectiilor in Bucuresti este bioilumedica.Multe persoane au fost la Sanador, Unirea si nu le-a iesit nimic. La Bioilumedica s-a depistat din prima.

Mergi la inceput