Mastodynon

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

fetelor...multumesc tare mult...
eu am postat aseara mesajul si apoi m-am culcat...asa ca abia acum la servici am citit raspunsurile voastre...
pare intr-adevar foarte bun si indicat...mi-era teama sa nu aibe alte efecte secundare...ca citisem si eu despre el ca e bun...insa nu stiam nici cum se ia....mie inca nu mi l-a recomandat nici un medic...desi am aratat ecografia mamara la medic si mi s-a facut si ecografie transvaginala unde s-au vazut ovarele polichistice...plus progesteronul din ziua 21 de 3,33...plus ciclurile neregulate...si daia ma gandisem..ca pe langa tinctura de mladitze de zmeur si branca ursului sa iau si mastodynon...
multumesc incaodata pentru raspunsurile voastre...o sa ma duc sa mi-l iau...


anda

DICIU&LICIU

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauricipani spune:

diciu, nici un produs homeopat nu are reactii adverse!!!

5+

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704;96/st/20060615/dt/7/k/be3d/preg.png


"Rau e sa dai gres dar mai rau e sa nu fi incercat sa faci ceva. Pe lumea asta, nu obtii nimic fara efort."
-Theodore Roosevelt
laurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Are importanta ziua cand se incepe tratamentul cu mastodynon sau se poate incepe in orice zi a ciclului menstrual?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tmihaela spune:

Asi nu are nici o importanta cind incepi tratamentul.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

diciu Cum stai cu prolactina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

marrina...prolactina mi-a iesit bine la analize..nu mai stiu valoarea pe din afara...dar era in domeniul normal dat de ei...si eu m-am cam mirat...avand in vedere restul de probleme...m-asteptam sa fie marita

anda

DICIU&LICIU

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Sa inteleg ca o sa incepem sa luam in aceeasi perioada mai multe? Pai facem un club si nu ne ramane decat sa ne impartasim rezultatele cat mai curand!

"Speranta moare ultima"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

da...eu dupa ce fac tratamentul pentru chlamidya ...incep iara cu mladitze de zmeur...branca...napraznic..maca...si mai nou mastodynon...
sa vedem ce branza facem!

anda

DICIU&LICIU

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Fetelor, ma primiti si pe mine in gashca ?

Se pare ca doar ce mi-am descoperit o mastoza chistica la ambii sani; e in faza cat se poate de incipienta, la un san n-am decat chisturi de 1mm,dar destul de multe, iar la celalalt am vreo 2 mai mari, cam de 4 mm. Ma sperie destul de tare chestia asta ,desi am citit ca nu e foarte grav! Am vazut ca e bun Mastodynon, si ma gandeam sa incerc si eu pana ajung la endocrinolog. Mi-e si teama ca imi da cine stie ce tratament hormonal si ma fac cat Palatul Telefoanelor!

Vine si randul meu..

Pozele mele

Mergi la inceput