Minunea mea!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Eu de fiecare data cand citesc cate un subiect ca acesta, in care mamele se chinuie efectiv sa aiba cate un copilash ma intreb ce nedreapta este soarta asta!

Sunt femei care fac copii, si ii lasa la orfelinat si alte femei care se roaga in fiecare seara sa aiba un copil, nu conteaza cand sau cat de greu, numai sa il aiba !

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizup spune:

Buna dimineata!
Va multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase!Ai dreptate Oana si eu am ridicat de citeva ori ochii spre cer si am intrebat de ce Doamne dai copii unor oameni care nu ii doresc si lasi pe altii sa se chinuie si sa tinjeasca atit dupa un sufletel!
Cred ca e absolut normal sa gindesti asa cind sti prin cite ai trecut sa aduci pe lume o minune si citi copii necajiti exista in tara asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizup spune:

Buna dimineata!
Va multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase!Ai dreptate Oana si eu am ridicat de citeva ori ochii spre cer si am intrebat de ce Doamne dai copii unor oameni care nu ii doresc si lasi pe altii sa se chinuie si sa tinjeasca atit dupa un sufletel!
Cred ca e absolut normal sa gindesti asa cind sti prin cite ai trecut sa aduci pe lume o minune si citi copii necajiti exista in tara asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

minunata poveste,mi-au dat lacrimile,intr-adevar nu exista pe lumea asta fericire mai mare decat aceia de a-tzi tzine puiul dulce in bratze...sa va traiasca MINUNEA si sa fi-tzi fericitzi alaturi de ea


ancutzathree&alex***raza de lumina si fericire din viatza mea***(17iulie 2005)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60236" target="_blank">POVESTEA NASTERII
www.snugglepie.com/cb/52888" target="_blank">Varsta lui Alex
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Extraordinar de frumos. Sa va traiasca minunea de fetita si sa va aduca numai bucurii.

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizup spune:

Buna fetelor! Minunicii mele i s-a miscat aseara primul dintisor! Am fost tare emotionata si eu si ea! Imi dau sema ca a avut dreptate cind a zis aseara mami sint fetita mare!
Va pup si va multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase!

Mergi la inceput