Greturi?!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kittycat spune:

La mine au inceput sa apara cam la 3-4 saptamani dupa ce testul a iesit pozitiv, deci atunci cand eram gravida in 5-6 saptamani. Daca esti intr-adevar e putin cam devreme pt greturi deja.

Andra,de printesa (15 noiembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

Mai astept pina sa imi fac testul.... o sa il fac pina la urma, dar astept intai sa vad daca nu cumva e alarma falsa.

Am o stare incerta, dar ma gindesc ca poate m-am ingrashat si de aceea ma dor...componentele... si poate am mincat ceva si de aceea mi-e greata...samd :))

Daca nu-mi vor veni rushii 2 luni, o sa fac test.
Dar pina atunci mai e.

Ma gindesc ca am facut in momentul pe care il suspectez fix 1 AN de cind ne-am casatorit...ar fi cea mai frumoasa surpriza

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

eu am inceput sa am din sapt 5 sau 6, si inca ma mai chinuie...


13+


Se mareste clanul :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Elise
Eu cand am ramas.aveam o stare asa ciudata ca tine..ceva greturi dar slabe, sanii hmm..asa si asa....cam ca la ciclu. dar starea ciudata m-a impins sa fac testul de sarcina....cu cateva zile inainte si opps pozitiv. si la mine a fost prima data dupa 8 ani de casnicie.
Greturile adevarate le am cam din saptamana a 6-a si tin..acum sunt in sapt. a-9-a si e jale mare.
Chiar daca o sa ai greturi iti urez sa fii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

elise au dreptate fetele e cam devreme pentru greturi..si pe mine m-au torturat dar au aparut de pe la 4,5 saptamani..si eu faceam teste de sarcina in fiecare luna si nu mi-a venit sa cred cand in sfarsit au aparut cele doua liniute..cum deja eram satula de una mult noroc sa fie cum vrei tu!!si sa ne spui si noua!!pup si bafta!te aspteptam in randul gravidutzelor!
poza bebe eco 11+ sapt:
http://community.webshots.com/photo/481016601/481019371OfAfPe
io12+ si din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

hi hi...ce m-as mai bucura sa fiu!!!!

N-am discutat cu nimeni despre asta pina acum. Nici macar cu EL. Zilele astea ar trebuie sa imi vina rushii... tineti-mi pumnii!!!!
Ma straduiesc din martie sa fac bb (de fapt, eu ma straduiesc mai demult, dar nu aveam cum, abia in februarie am aflat si m-am operat).
Dupa op, toata lumea a zis ca e ok, sa ma pun pe produs bbi!
dar pina acum...nimik!!


Sper sa fie de data asta cu noroc.... si sa devin shi eu

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Elise- multa bafta sa fie cu ochisori!


Denisa
26+
Emma Andreea
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

eu am avut greturi cam de cind ar fi trebuit sa imi vina, dar nasol cu voma, abia 2-3 saptamini mai tirziu. si apoi nu se mai terminau...
bafta mare sa fie cum vrei tu

M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Elise
Tin pumnii..sa fie asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

multumesc, multumesc... vad ca nu vin rushii...deocamdata

Elise

Mergi la inceput