Cum pot intra pe chat?

Cum pot intra pe chat? | Autor: bebe_beberica

Link direct la acest mesaj

Am reusit sa deschid fereastra din stanga dar mai departe nu merge.Daca am un program care nu-mi da voie sa deschid alte ferestre ce trebuie sa fac?Va multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Incearca sa setezi programul sa dea voie la ferestrele de la www.desprecopii.com sa se deschida sau tine tasta "ctrl" apasata in timp ce selectezi camera de chat.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

De unde ma duc sa setez programul ca sa-mi dea drumul la ferestre?


Viata este facuta din bucatele mici de ciocolata, cand mai dulce cand mai amara, important este sa stii sa le gusti pe fiecare in parte.....
Raducu cand avea plete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

-Daca ai yahoo toolbar sau google toolbar cauta optiunile si de acolo setezi.
-Daca ai popup blocker incorporat in Internet Explorer poti sa il accesezi din doua locuri ori te duci la tools si a doua de sus este popup blocker-ul si ii umbli la optiuni ori tools/internet options/privacy/popup blocker settings.
-Daca ai Mozilla, tools/options/web features/block poup windows si vezi in dreapta la allowed sites; alt browser nu mai stiu.
-Vezi ce program firewall ai daca nu cumva el blocheaza fereastra de chat.

Succes, daca nu reusesti revino cu mesaj poate o fi alta cauza.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Am reusit! Merci Oana!
Am mers la pop-up blocker si am introdus sa-mi nu-mi blocheze despre copii si apoi din toolbar am scos pop-up-ul ca nu mergea altfel.
Merci!

Viata este facuta din bucatele mici de ciocolata, cand mai dulce cand mai amara, important este sa stii sa le gusti pe fiecare in parte.....
Raducu cand avea plete

Mergi la inceput