Dr.Nayel - CF 2 (7)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina78 spune:

urmatorul album aici:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/secara_alina/album?.dir=/779c&.src=ph&.tok=ph1mh8DBSvcC7R1L

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina78 spune:

si ultimul link, merge!http://pg.photos.yahoo.com/ph/secara_alina/album?.dir=/36f6&.src=ph&.tok=phRnh8DBYnKXKwPn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana15 spune:

Alina78,m-amindragostit!!e super frumos si haios baietelul tau.Sa+ti traiasca bursucelul!!!!!!frumoase foc toate pozele. abia astept sa-mi tin fetita in brate.mai avem putin si noi.
vroiam sa te intreb:la spitalenjeria de pat colorata a lui bebe e de la tine sau de la ei_ca nu stiu daca sa duc eu sau nu.mersic.
Adriana si bebe 35+.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Adriana, lenjeria colorata, cu norisori si ursuleti este a spitalului. Mie mi-a placut tare mult, dar n-am gasit in comert asa imprimeu.
Mie mi s-au parut curate, parerea mea e ca n-are rost sa te incarci si cu lenjerie de pat pentru bb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Alina, foarte frumoase poze.

Crissi, te-ai decis cand poti veni cu noi? Mai da si tu un semn mama.

pupici

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

buna fetelor!
am reusit sa mai intru si eu pe net!
in legatura cu intalnirea....ati fost pana la urma?
daca nu ati ajuns inca, as merge si eu, dar dupa amiaza, ca sa ne aduca sotul cu masina! eu oricum trebuie sa ajung cat de curand la controlul de 6 saptamani.
eu si Andrei suntem bine, sper ca si voi la fel!
mult succes fetelor care urmeaza sa nasca! si CURAJ!
v-am pupat!
mary si bebe Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Nu am fost inca Mary. Ar fi fain daca ati veni si voi.
Cine mai vine?

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina78 spune:

am merge si noi daca tati e acasa ca sa aiba cine ne aduce. In orice caz mergem luni la cabinet cu tot cu bebe. trebuie sa-mi puna steriletul, mi-e o frica de mor. Ce-mi face oare? E dureros? Voi v-ati pus?
cat timp dureaza montatul? ca sa stiu cat timp trebuie sa ma astepte baietii mei.
Va pupam,
Alina si bebe Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

PAI ATUNCI CE ZICETI FETELE DE LUNI SAU MARTI? MERGEM? EU AS VREA SA AJUNG, DAR TREBUIE SA FAC PROGRAMARE.....CA SA NU FAC DRUMUL DEGEABA PANA ACOLO, CA E DEPARTE DE MINE, V-AM ZIS CA STAU PE CALEA VITAN.
incerc sa pun si eu poze cu Andrei
chiar mai fetelor, dar ce de Andrei pe aici!!!!
mary si bebe Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

unde ati disparut?
eu ma duc maine la 16-16.30, ca azi a zis ca are aglomerat. asa ca daca tot stati pe aproape poate dati si voi o fuga!
mary si bebe Andrei

Mergi la inceput