dr mihalache-CFR2

dr mihalache-CFR2 | Autor: megbeng

Link direct la acest mesaj

fetele...mi s-au impaienjenit ochii..am citit 25 din cele 32 de pagini de la "spitale si doctori..." si nu am gasit nici o relatare despre dr mihalache de la CFR2....mi-ar fi foaaaarte de ajutor cateva referinte!!!!


"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)
7+

pozne de-ale mele

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana22 spune:

Magda draga,eu sunt pacienta doamnei dr. Mihalache inca de la inceputul sarcinii,pot spune ca dansa m-a ajutat sa am bebeul.Este o persoana fff. calda,tanara si iti inspira incredere,pe langa toate astea,o buna profesionista.Ti-o recomand cu caldura.Daca ai intrebari nu ezita sa-mi scrii.
Ioana http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;17;121/st/20060420/dt/7/k/77ab/preg.png

ioana7 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Si eu o recomand!Am nascut cu ea,sunt foarte multumita de ea!

Lavinia si Natalia(17.01.05)
http://community.webshots.com/user/lavinia171 http://community.webshots.com/user/lavinia285

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

salutare burticute,
stiu, e o postare veche, dar pentru mine e un subiect de actualitate. sunt pacienta dr. Mihalache de la CFR2 dar n-am reusit sa ma lamuresc inca daca este o alegere buna sau nu. as vrea si eu mai multe detalii. te ajuta la nastere, e langa tine indiferent de ora, ce recomanda: naturala sau cezariana?
va rog, fetele care ati fost sau sunteti pacientele dumneaei....povestiti din experientele voastre.
mi-ar fi de mare ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lazy spune:

Super doctor.Mergi la ea cu incredere.Nu a fost dr. mea,dar,eu am fost internata mai mult timp in CF2 si am vazut cate(ce) cliente are si cum se poarta cu ele.Iar din punct de vedere profesional e super.Cand eu eram in travaliu cu Vlad,si am fost transferata la Giulesti,ea a fost cea care a facut demersurile,iar cei de acolo o respecte foarte mult.
SARCINA USOARA!!!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50843" target="_blank">Speranta sau vointa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elen spune:

Fetelor, vorbiti despre Florina Mihalache?
Daca da, pot spune ca e doctorul meu ginecolog si e super. Recunosc insa ca si pe mine ma intereseaza sa aleg doctorul cu care sa nasc. Nu ma gandisem la ea din cauza spitalului. Am inteles ca nu e chiar f ok. "Toata lumea" recomanda municipalul. Voi ce parere aveti (fetele cu experienta:))?


Pe curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

ma bucur sa aud asta...si-ti multumesc pentru mesaj...si mie mi-a facut o impresie buna dar voiam sa fiu mai bine informata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

din cate am inteles de la unele fete de pe forum care deja au nascut la CFR 2, conditiile sunt chiar bune in acest spital, sau macar in sectia de maternitate. chiar erau laudate echipele de medici, moase si asistente. eu inca n-am fost sa vizitez maternitatea. cred ca asa m-as lamuri in privinta asta. pe de alta parte, acum 6 ani, eu am fost internata la sectia chirurgie in acest spital si nu mi s-a parut nimic ciudat sau dubios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

nu s-a mai raspuns de mult la acest subiect dar trebuie sa-mi spun parerea. e o super doctorita. am nascut in aprilie cu dansa si sunt foarte multumita. am 2 saptamani si jumatate de cand am nascut si abia mai simt ca am avut o taietura in zona X (normal ca am nascut natural). si am nascut noaptea, d-na dr. Mihalache raspunzand la telefon oricand nu ca alti dr. deci este de nota 10+

Mergi la inceput