Copilasi si bebelusi de sept-oct 2004 (85)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

IOANA ALEXANDRA, ALEXIA ANCA, RALUCA MARIA !

Perfect de acord s-o ajutam pe Ana-Maria si financiar desi ea nu vrea sa ceara asa ceva...macar pt dulciurile speciale de care are nevoie si care costa destul de mult.
Ana, asteptam nr de cont si fruntea sus, viata merge inainte si Dumnezeu o sa aiba grija de voi!
Daca vreti bazar si pt Ana, eu ma ofer sa am grija de el...doar produse ne trebuie si treaba e inceputa!

Va pup!




Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Multumesc pentru urari.

Vreau sa zic si eu La multi ani tizei mele, micuta Raluca Maria si Alexiei Anca!

si la multi ani si pentru bazucul scump Alesio , caruia nu am putut sa-i urez de ziua lui din lipsa de net.

La multi ani si pentru Andreea Bianca si Vlad!


Am vorbit dimineata si cu Andora ca sa ne felicitam reciproc.
Sunt bine, nu a mai trecut pe aici fiindca nu mai are net.

Suntem si noi alaturi cu inima de ana miti si micutul Alex si, desigur de acord sa ii ajutam.


Raluca si bebelina IOANA - ALEXANDRA 10 oct.

poze noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Ma alatur si eu initiativei pentru puiutul mic Alex. Eu cred ca acum la inceput e binevenit ca ANA sa ne dea un cont bancar sau de card. Intre timp daca banii din bazarul pentru Bella sunt mai multi si nu s-a convenit deja acolo sa fie dati altcuiva ar fi binevenit prelungim bazarul in numele lui Alex deja.
Sunt sigura ca ANA la fel ca orice mamica dintre noi nu s-a gandit niciodata sa ceara bani si de aceea ii e greu sa accepte. Dar pentru binele copilului faci orice si in cazul asta oricare va trece peste mandria de a cere si a accepta bani, nu-i asa, ANA?
Eu sustin ca sunt mai bineveniti banii si toate informatiile posibile pentru ca ei stiu mai bine de ce are nevoie Alex.

DOAMNE AJUTA SI FA O MINUNE!!!

Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nexus spune:

La multi Ani Ioana Alexandra !!! Sa cresti mare si sanatoasa! Naty, iti doresc sa ai parte numai de bucurii din partea puiului tai scump...m-a impresionat foarte tare mesajul tau..sunt sigura ca esti si vei fi o mama exceptionala...ideala pentru fetitza de nota 10 .. Dodo.
La Multi Ani Raluca Maria !!! Sa fii sanatoasa si sa-ti fie viata plina de bucurii si impliniri. Felicitari Andora pentru gogosica ta si pentru ca am vazut ca esti pasionata de munte, iti scriu 2 vorbe "Cu totii dorim sa ajungem pe varful
muntelui, insa toata fericirea si placerea sta in procesul insusi al urcusului."
La Multi Ani Alexia Anca!!! Sa cresti mare, sanatoasa si cuminte!
ana_miti sa-i de Dumnezeu puiului multa sanatate! Sunt alaturi de tine!

Mihaela & Arthuras Ingeras (02.09.2004)
poze Arthur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

NATY, LA MULTI ANI PENTRU FRUMOASA TA FETITA!!! SA ITI TRAIASCA, M-AU EMOTIONAT CUVINTELE TALE... CRED CA TOATA VIATA INVATAM CE INSEAMNA A FI MAMA SI NICIODATA NU STIM DACA E DE AJUNS.
LA FEL SPUN UN SINCETR LA MULTI ANI PENTRU ALEXIA ANCA SI RALUCA MARIA.
IMI PARE RAU CA ANDORA NU ARE NET SA NE SPUNA CE FACE MICA PAPUSICA LA UN AN DE ZILE. SI LIAT... NU STIU UNDE S-A PIERDUT, SPERAM CA TOTUL E BINE SI LA EI.

Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniver31 spune:

Buna fetelor

Si eu sunt de acord cu ideea contului de card(este cea mai rapida-Alex are nevoie acum de noi).Asa ca Ana asteptam contul.Multi pupici de la noi.


LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE ---IOANA ALEXANDRA, ALEXIA ANCA, RALUCA MARIA---



Oana,Nae si Danny(17 10 2004)

http://community.webshots.com/user/b35noc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani IOANA ALEXANDRA, ALEXIA ANCA, RALUCA MARIA

Ana pune un contul cat mai repede ca sa putem incepe...
Ce pot sa zic... Dumnezeu sa-ti dea multa putere ca sa poti fi alaturi de puiul tau... pentru ca are nevoie de tine. Multa sanatate tie si lui Alex. Sterge-ti lacrimile si incearca sa iti concentrezi toata puterea pentru Alex. Este greu, dar suntem aici ca sa va ajutam. Totul o sa fie bine... mai greu este pana ne organizam, iar dupa asta o sa inceapa sa mearga lucrurile foarte usor.

Mihaela te rog deschide subiect la generale cu bazar pentru Alex, chiar daca inca nu avem nimic... Sigur o sa inceapa fiecare sa ofere cateceva pentru bazar. Nu din prima... dar incet-incet o sa se adune... Cum a fost si la Bella. Important este sa incepem de undeva.

Lilia o sa pun o intrebare la bazarul Bellei, sa vedem daca sunt si fetele de acord sa ofere o parte din banutii adunati pentru Alex. Pentru Bella nu mai e nevoie acum, urgent, pentru Mariute nu stiu exact...


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Si mie mie se pare ok ideea cu contul deci Ana asteptam detalii!

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

http://community.webshots.com/user/giorgios72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cali spune:

LA MULTI ANI pentru cei ce au implinit un anisor in acest week-end, Alesio Andrei, Andrea Bianca, Vlad ca si ptr cei de azi Ioana Alexandra, Alexia Anca si Raluca Maria! Sa cresteti mari si sanatosi!

pufy, sper ca ati petrecut frumos, inca odata pupici lui Alesio din partea noastra!

nu stiu ce are Alex ca nu am reusit sa citesc din urma, dar ma alatur initiativei de a-l ajuta! Ana asteptam detaliile de cont!

Este f. greu intr-adevar sa ai copilasul bolnav, eu am un nepotel cu sindrom nefrotic, care de 7 luni e prin spitale si numai parintii stiu prin ce trec si cat de greu le este, cu tratamente si regim special, analize saptamanale, etc...

SANATATE MAXIMA!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Herra am citit si eu povestea Vladutului tau. Foarte frumoasa, sa va traiasca !

Raluca si bebelina IOANA - ALEXANDRA 10 oct.

poze noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput