Nedumerire!!!

Nedumerire!!! | Autor: Danna_36

Link direct la acest mesaj

Va rog frumos, cine ma poate lamuri de ce mesajele mele au mentiunea "nemoderate", dar apar pe forum si par a fi citite,iar raspunsurile pe care le trimit altora apar cu aceeasi mentiune, se vad (cel putin din calculatorul meu) dar nu apar contorizate in dreptul intrebarilor corespuzatoare.Spre ex. am raspuns la mesajele "un dermatolog urgent" si "o iritatie urata" (imi cer scuze daca cumva nu am scris titlurile chiar exact).Se vad mesajele, se pot citi? Intreb pt ca ,asa cum am spus, ele nu sunt numarate in rubrica cu pricina.
Astept un raspuns, va rog!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns light spune:

Asa se intampla cu toti utlizatorii noi. O perioada, moderatorii verifica postarile acestora si abia apoi acestea pot fi citite pe forum. Asta inseamna ca sunt moderate. Dupa un numar de nu stiu cate postari nu se va mai intapla chestia asta.Nu trebuie sa iti faci griji, e doar o masura de precautie sa nu vina oricine sa posteze cine stie ce minuni pe aici.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii Super-desenele lui Liviu - august 2005Opere de artaDesene LiviuNoutati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

mesajele membriilor noi inscrisi sunt monitorizate o perioada de timp. mai multe detalii gasesti la sectiunea Probleme si Sugestii.



Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

dana, aceeasi intrebare mi-am pus-o si eu acum doua luni. am observat ca
nou-venitzilor nu li se contorizeaza chiar imediat mesajele si chiar daca apara mesajele, vin cu mentiunea nemoderate.
am trecut de faza asta dupa ce am depasit vreo 30 de mesaje (daca imi aduc aminte bine).
daca vrei sa afli mai multe, vezi ca este un capitol cu "Anunturi tehnice..."
ca sa gasesti subiectul cu pricina da o cautare (buton aflat in stanga ecranului) in capitolul acesta si vei vedea raspunsurile administratorilor sau moderatorilor. stiu ca era un subiect intitulat chiar asa.

Felicia 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

ai vazut cate raspunsuri in timp record!

Felicia 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Multumesc mult pentru raspunsuri.

Mergi la inceput