Cineva?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LEVI spune:

Olguttza, sigur ne stim din vedere.Eu am terminat la C. Sper ca in cateva zile sa postez si eu albumul personal de poze, pentru ca tot incerc si nu imi reuseste. Am fost si eu la revedere alaturi de vreo alti 7 colegi de clasa.Ar fi fost mai frumos daca am fi fost prezenti in numar mai mare, dar asta a fost situatia.

Luminita si , Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LEVI spune:

quote:
Originally posted by adrianafedorca

fetelro daca auziti de vreun teren pe muscel ma intereseaza...



Pe www.mervani.ro,ai incercat? Sau nu vrei prin agentii?
Poti sa mai incerci si in RAID-ul de Prahova.

Luminita si , Daria

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dnenescu/album?.dir=620d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

quote:
Originally posted by LEVI

Olguttza, sigur ne stim din vedere.Eu am terminat la C. Sper ca in cateva zile sa postez si eu albumul personal de poze, pentru ca tot incerc si nu imi reuseste. Am fost si eu la revedere alaturi de vreo alti 7 colegi de clasa.Ar fi fost mai frumos daca am fi fost prezenti in numar mai mare, dar asta a fost situatia.


Te stiu, cum sa nu!!! Din generala, chiar! Ai o printzesa de fetitza, dulce foc! Sa va traiasca si sa va bucure!
Uite cateva poze de la Revedere.
See u!

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LEVI spune:


Olguttza, ai dreptate, ne stim din generala, desi daca ma gandesc bine, cred ca de la gradinita(nr.2).Sau poate gresesc.
Frumoase pozele de la Revedere!
Cum ai ajuns pe forumul acesta? Eu am aflat de el in maternitate de la o colega de salon(am nascut in Bucuresti la Municipal).Daca nu aveam bb nu cred ca as fi intrat aici.

Luminita si , Daria

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dnenescu/album?.dir=620d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ce super, sa va cunoasteti de la gradinita!! Ma bucur ca ai readus la viata subiectul asta.

Pt teren, adriana, uite-te aici in Zarva. E ziarul nostru si, coincidenta, lucrez si eu pe-acolo...Momentan nu sunt terenuri pe Muscel, dar poate apar...

http://www.zarva.ro/mica_publicitate.htm

Sper sa gasesti ceva...preturile sunt destul de mari...ajung la peste 30$/mp.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns syd spune:

Cucu..bau!

Campineanca de la mama ei.Terminat Petrol in '97.Olguta , am crezut ca esti o fosta colega..dupa nume,apoi am vazut pozele,care apropo sunt superbe. Am facut si eu nunta tinerica,pe-atunci nu erau aparate numerice doar fotograful din centru, care face pozele alea mari..

Ce mai e nou in oras? Nici in tara nu mai stiu ce-i nou. Ultima oara am dat o fuga in 2002.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

quote:
Originally posted by LEVI


Olguttza, ai dreptate, ne stim din generala, desi daca ma gandesc bine, cred ca de la gradinita(nr.2).Sau poate gresesc.
Frumoase pozele de la Revedere!
Cum ai ajuns pe forumul acesta? Eu am aflat de el in maternitate de la o colega de salon(am nascut in Bucuresti la Municipal).Daca nu aveam bb nu cred ca as fi intrat aici.


Imi statea si mie pe limba sa spun de gradi, da mi-era sa nu fac fo gafa! Acu, ca ai zis tu prima, ma simt mult mai bine.
Pe forum am ajuns pe la-nceputu' lu' 2004, cand cautam orice informatie despre nunti si tot ce tine de ele; asa am intrat in grupul "Super Miresele DC", de la care am aflat si-am invatat o gramada de chestii interesante; cat timp am haladuit pe forumu' asta mi-am dat seama ca e mai ceva ca o agentie de presa, mai ceva ca o barfa cu prietenii, mai ceva ca o organizatie de intrajutorare. Recunosc, sunt dependenta!
Si apropo de spitale, si io sunt "clienta" Municipalului, dar fara BB inca.


Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

quote:
Originally posted by syd

Cucu..bau!

Campineanca de la mama ei.Terminat Petrol in '97.Olguta , am crezut ca esti o fosta colega..dupa nume,apoi am vazut pozele,care apropo sunt superbe. Am facut si eu nunta tinerica,pe-atunci nu erau aparate numerice doar fotograful din centru, care face pozele alea mari..
Ce mai e nou in oras? Nici in tara nu mai stiu ce-i nou. Ultima oara am dat o fuga in 2002.


Merci de aprecieri! Io facui nunta mai la batranetze, ca sa piara ispitele Cre'ca la Zisopol te refereai.
Si io-s cam la fel de rupta de lume, pentru ca sunt plecata din oras din 96, si ma duc destul de rarutz p-acasa. E cam naspa sa stai prea mult in Campina, pentru ca nu prea ai ce face, n-ai cu ce-ti umple timpu'. Doar cand ne strangem toti "bucurestenii" si/sau "stranierii" (dupa caz) e ceva mai placut, ca-n rest iti cam vine sa-ti iei campii. Parerea mea!
Petrolu' l-au terminat nashii mei, da ceva mai devremior, adica-n 95, respectiv 94. Ce vremuri erau p-atunci....nu tu griji, nu tu probleme, distractzie ol dei long....Mi-e dor de adolescentza!
Tu cum ai ajuns asa departe?


Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns syd spune:

Nu prea am chef sa scriu ..la noi e frig, da sa ninga iar.Ninge rar cate putin si se topeste imediat. Nu mai e sanius sau gheata ca la Campina, imi aduc aminte ca ne dadeam pe picioare pana la scoala. Eram multi copii cand eram mica. Acum au mai intrat tinerii in tara, ca multi au plecat? ...nu mai vezi picior de pitic, parca nici copii nu mai fac.

Eu am ajuns aici si nu la tropice cum visam, sub soare. dar nu-i rau, macar sa am traiul linistit si sa merg in vacanta la mare.

Pe la Bucuresti e distractie? Sau serviciu si nani?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Imi permit sa va mai scriu si eu cate ceva. Mie ii place Campina si de-asta n-am ramas in Bucuresti dupa terminarea facultatii. ma uit acum pe geam si vad un peisaj de basm: zapada multa, soare, cam toate lucrurile aranjate si curatenie aproape desavarsita. Asta e locul unde vreau sa traiesc. Eu stau exact in centru, la ceas si sa stiti ca vad zilnic cel putin 20 de parinti sau bunici cu copilasi, mai mici sau mai mari. Astia sunt doar cei pe care ii vad eu, ca sunt f multi. Sunt chiar impresionata, de mult timp n-am mai vazut atatia copii in Campina!

Salutari celor plecati din tara...

Ioana

Mergi la inceput