Se incarca foarte greu DC-ul

Se incarca foarte greu DC-ul | Autor: boeru

Link direct la acest mesaj

Nu stiu de ce dar mi se incarca foarte greu DC-ul, din cauza ca sunt multi utilizatori- vizitatori sau nu ?


Viata este facuta din bucatele mici de ciocolata, cand mai dulce cand mai amara, important este sa stii sa le gusti pe fiecare in parte.....
Raducu cand avea plete (1an si 2 luni)http://pg.photos.yahoo.com/ph/florinaboeru/album?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pyssy spune:

quote:
Initial creeata de boeru

Nu stiu de ce dar mi se incarca foarte greu DC-ul, din cauza ca sunt multi utilizatori- vizitatori sau nu ?





Eu deschid DC-ul mai plec pe afara , mai mananc ceva .. si intr-un final se deschide.
Ca sa mi se deschida o pagina dureaza cam 3-4 minute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Poate ne lamureste si pe noi cineva(!?) Acasa parca nu se incarca asa greu, dar acasa nu am timp sa stau foarte mult pe DC..

Viata este facuta din bucatele mici de ciocolata, cand mai dulce cand mai amara, important este sa stii sa le gusti pe fiecare in parte.....
[url=http://pg.photos.yahoo.com/ph/florinaboeru/album?]Raducu cand avea plete[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Da si mie mi se incarca ingrozitor de greu, de aia nici nu prea mai am trecere sa intru


Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Subscriu, shi decit sa-tzi editezi un raspuns, mai bine bagi un batz intr-un anume loc, macar asta cu batzu-tzi ia mai putzin timp decit deskisu unei pagini

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

asta se intampla pt ca in timpul zilei intra foarte multi utilizatori plus vizitatori!Si asta e rezultatul!
Daca ati injtra noaptea ati vedea ce bine merge!(yo intru noapte pt ca atunci e aici zi si merge bine!)
Multa bafta cu rabdarea!











poze noi
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Deci sa-mi iau gandu' ca se poate imbunatati ceva?

Viata este facuta din bucatele mici de ciocolata, cand mai dulce cand mai amara, important este sa stii sa le gusti pe fiecare in parte.....
Raducu cand avea plete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

quote:
Originally posted by devylla

asta se intampla pt ca in timpul zilei intra foarte multi utilizatori plus vizitatori!Si asta e rezultatul!



Pai ia sa nu mai intre vizitatorii....
Sa nu aiba acces la forum decat membrii inregistrati, sa vedem daca se schiba situatia.
Ar merita facuta o proba de genul asta pt o zi-doua, nu credeti?

If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

In principiu unul dintre motivele incarcarii mai lente este datorat traficului dat de site-uri care platesc deci considerati la mijloc reclama. Un rau necesar. Pe viitor se vor incerca si variante mai optime dar depind extrem de mult de posibilitatea autofinantarii acestui site. Cum posibilitatile sunt extrem de reduse ramane la cheremul celor care sunt dispusi sa plateasca cate ceva extrem de putin si cer muuult extrem de mult, dar putinul acela e mai mult decat nimic. Asta e.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

o sa il presez pe Florin sa mai cumpere un server - dar asta inseamna ca primesc eu mai putini bani de buzunar :)





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Mirela, imi pare rau de banii tai de buzunar, ca shtiu ce inseamna sa tzi se taie din "salar" , mai ales cin ai mania shoppingului

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput