LASA DE DORIT....

LASA DE DORIT.... | Autor: iilavinia

Link direct la acest mesaj

Nemultumire este putin spus .
Am facut comanda intr-o miercuri si mi s-a spus ca pleaca vineri. Luni am sunat pt ca nu primisem nimic si mi s-a spus ca nu a plecat dar nici anuntata nu am fost. Nu am ajuns nici dupa o saptamana de cand o dadusem desi cineva imi promisese ca ma suna dk si cand pleaca. Abia sambata a ajuns dupa ce anuntasem vineri ca nu o mai doresc. A ajuns sambata (prin urmare peste vointa mea) si constat ca termosul dublu comandat nu este pentru biberoanele mele ci pentru cele standard, clasice, desi pe el, pe termos scrie ca este pentru toate tipurile de biberoane. Nu este asa prin urmare astept o solutie din partea dvs.
In alta ordine de idei am fost asigurata la telefon de catre angajata buburuza ca ceaiul "NURISING TEA" este un ceai anticolici desi am intrebat de doua ori daca sunt sigure pt ca dupa poza si denumire pare a fi pentru alaptat. S-au consultat intre ele in timp ce asteptam eu si au concluzionat ca este ce am eu nevoie, un ceai anticolici. Evident ca nu este asa. astept si cu privire la acest produs o solutie din partea dvs.
Sincer m-a bucurat ca pot sa comand macar unele produse care nu necesita amanunte f multe in descriere, insa nu pot sa spun acum dk o sa o mai fac a doua oara.
Asadar astrept de la dvs. o solutie in ce priveste cele doua pro0duse.
Lavinia Iacob