Elenalove are mare nevoie de noi!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NinaB spune:

rogu-va lamuriti-ma daca e nevoie de chiuveta aia! sau de dulap! sau de ce mai pot face rost de la prieteni... sau ma rezum la o suma de bani? (care n-o sa fie mult prea mare din pacate...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Wooow ce multe fete inimoase!! Cit ma bucur!Eu raspund cu intirziere pt ca aseara a venit tatal meu, asa ca imi mai cer scuze daca nu sunt asa de rapida. Insa avem aici o buna organizare.In urma mesajelor pe PM am de primit bani de la:osolita, ralucoantza, super mami, andreeacc, iren si inca o nemtzoaica. Mai are nevoie de adresa Elenei, Coral din Canada.E mai simplu celor din canada, usa, sa trimita direct la elena. Pt ca banii strinsi eu ii voi trimite prin pay pal la ea si se pierd ceva bani la taxe. asa ca preferabil ar fi sa string numai de le fetele din europa, asa elena iese per total in avantaj.Elena sa nu uiti de ce intreaba NinaB, de chiuveta sau de alte bunuri, daca e nevoie sa arajnam un trasnport de la bucuresti la mama ta?Va imbratisez pe toate cu dragEi ai vazut Elena ca nu esti singurawww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Mai trebuie sa primesc de la lena, she_wolf si ancuta06Elena fruntea sus, hai ca reusim impreuna sa facem o surpriza frumoasa mamei tale, sa treaca cu bine iarna.www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia spune:

Eu astept sa ne spuneti cum procedam, cele din Romania.
Va rog mult fetele, dati-mi si mie adresa ei de messenger pe PM ca mi s-a stricat calculatorul pe care o aveam si nu mai pot vorbi cu ea.
Multumesc mult!

Delia, Codrin si Iris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Adela deocamdata eu zic sa asteptam cateva zile sa vedem ce banuti se strang la vikinga si la mine, iar daca suma este de ajuns nu cred ca este nevoie de banuti stransi la operatinunea umbreluta.
dar totusi daca nu se strange o suma sa o pot ajuta macar sa isi repare cate ceva ...ideea ta este super.
...in ziua cand am intrat pe forum si am vazut umbrelute pe la membri eram intr-o situatie financiara cat de cat proasta.am tot asteptat sa imi revin sa imi pot "cumpara" si eu o umbreluta dar situatia financiara a devenit si mai grava.
Multumesc Adela ca imi esti alaturi.


Delia, o sa vorbesc azi cu sora mea sa mearga la banca sa deschida un cont sa aveti si voi fetele din Romania , unde sa donati banuti.
Multumesc din tot sufletul.
adresa mea de email este elenalove12002@yahoo.com am primit mesajul tau pe messenger si iti multumesc din tot sufletul.


Nina, ti-am trimis PM ieri dar nu stiu de ce nu ai primit.
chiuveta si dulapul sunt absolut necesare doar ca deocamdata eu zic daca se strange ceva banuti sa o putem sa isi puna gardul si ceva din acoperisi...iar cu timpul daca o sa mai ai chiuveta si dulapul vor fi necesare.
Daca nu ai banuti nu este nici o problema draga mea , conteaza enorm pentru mine sa vad ca imi sunteti alaturi din orice punct de vedere.


Vikinga si toate celelalte fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia spune:

Ok, asteptam atunci vesti de la tine despre un numar de cont.
Daca nu, putem trimite si prin mandat postal la sora ta nu?
Multi !


Delia, Codrin si Iris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia spune:

Pentru fetele din Romania care vor sa o ajute pe mama Elenei le rog frumos sa ma contacteze ca sa le pot trimite pe PM adresa surorii ei pentru a trimite banii prin mandat postal.
Va pupic dulce!


Delia, Codrin si Iris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Elena LOVE

Elena draga cu suflet mare si dragoste de mama atit de mare... Imi pare rau de ce i s-a intimplat mamei tale, dar ma bucur totodata ca este bine, in viata, ca si-a gasit ciinele si pisica nevatamate. Casa si celelalte se pot repara in timp, importanta este viata...

Si aici ne adunam si noi cite putin sa facem un pic de diferenta, sa plantam saminta sperantei, sa aducem un zimbet si o lacrima de bucurie!!! Haideti sa facem o minune micuta si pentru mama Elenei. Este cineva concret "de-al nostru" prin Elena care are nevoie de ajutorul nostru cit de mic. Macar o vorba buna de incurajare sint sigura ca ajuta enorm in situatia Elenei, macar sa stie ca nu este singura...

Uite ca eu habar nu aveam de tragedia prin care trece Elena. Laura, ai facut bine ca ai deschis subiectul asta. Pai de ce sa fie rusine? Toti ne vom afla la un moment dat in viata in pozitia de a fi nevoiti sa acceptam ajutorul celor de linga noi... Si atunci nu este rusine deloc sa iei si sa accepti ajutorul. Este perfect normal, te face sa vezi partea pozitiva in oameni, sa stii ca cineva se gindeste la tine si ii pasa, te face mai puternic si problema cu care te confrunti nu ti se pare chiar atit de imensa.

Haideti, mai oameni buni sa ajutam un pic! Vine iarna si ii trebuie femeii un acoperis! Vine frigul si ii trebuiesc lemne si provizii de iarna!... Haideti sa ne gindim la parintii nostri... Haideti sa stergem o lacrima si sa aducem un zimbet micut pe un obraz care a vazut lacrimi de disperare!

Elena, scrie-mi adresa ta unde iti pot trimite un plic. Sint alaturi de tine.

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Alyssa ti-am trimis PM.
multumesc mult pentru ca imi esti alaturi.


Delia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Delia,te rog sa-mi trimiti si mie pe PM adresa surorii Elenei.



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput