Elenalove are mare nevoie de noi!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Of, saraca de ea, numa belele pe capu ei...Elena, capu sus, trece shi asta, va doresc multa tarie shi ma bucur ca sintetzi bine!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_danen spune:

Gabbriela da...Uite ca la asta nu m-am gandit..Ai mare dreptate,poate vor avea nevoie de telefon pentru altceva mai important.
Of...bine ca sunt ei sanatosi..O sa ia ea legatura cu mine cand vine in Romania..

EU SI AI MEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabbriela, multumim pentru vestile de la Elena. Transmite-i ca ne gandim la ea si ne rugam pentru ea.



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Offff,bina macar ca ei sunt bine!
Cate necazuri....
Gabriela transmite-i toate cele bune daca mai intri in legatura cu ea!











poze noi
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Elena draga... Ma gindesc la tine si la familia ta si ma rog din suflet sa fiti feriti de rele de acum incolo, ca prea una dupa alta au venit la voi!!!...

Te pup si iti sint alaturi in gind si cu rugaciuni!

Sa ne fereasca pe toti Dumnezeu de mai rau!

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sympa spune:

Doamne Elena...ati avut un an de cosmar...sa speram ca totul se opreste aici...Am incercat sa te sun pe celular ieri..dar n-am reusit..poate nu mai aveai baterie..sau nu mai am eu nr. bun..dar cum ziceau si fetele...poate ai nevoie de celular pentru altele.Vroiam sa-ti spun ca suntem alaturi de tine...ne pare nespus de rau..Dar cu asigurarile..macar la casa sa reusiti sa faceti ceva...Sper sa reusesti sa intri pe forum sa ne mai dai vesti...
Pupici...si bine ca sunteti voi sanatosi...

Album1Album2Album3Album4
Florida2004-2005
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Buna,
Fetelor azi ma suna Elena.. sunt bine sanatosi.. nu au curent nu au apa nu au cum sa se spele. La telefon mai are o line doar la baterie... ea ma suna pe mine si e foarte scurta in converati.
De plecat in romania, vor pleca cum au stabilit, pe net o sa intre de la sora ei sa citeasca si sa va povesteasca ea mai multe.
Va multumeste din tot sufeltul ca ii sunteti alaturi si va rugati pt ea... multa sanatate si fericre va doreste la toate.

O zi buna si sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Buna,
Vesti de la Elena:
A nascut sora ei Cristina o fetita ieri seara. Sunt bine sanatoase si mama si fetita, alte detali nu are inca.
Elena a primit un plic din Canada, era in park cu Alvarica cand am sunat si nu mai stia exact de la cine e plicul, dar a zis sa ii multumesc in numele ei la cine a trimsi plicul (una din fetele din canada.. multumesc mult ).
In rest nimic nou in situatia ei.. bine ca sunt sanatosi.

O zi buna si sanatate la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Saraca Elena, prin cate trebuie sa treaca! Trebuie sa fie cumplit! Mi se rupe inima! lui Alvarica
Am trimis si eu ieri niste bani in contul Cristinei.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

SALUT si bine v-am regasit dupa WILMA care ne-a lasat speriati si de data asta(ca oricare alt uragan care a trecut pe la noi)

Suntem in viata si asta conteaza cel mai mult si ma bucur ca suntem cat de cat sanatosi.

A trecut greu uraganul...a inceput pe la 4 dimineata cand s-a oprit lumina si se auzea pe la geamuri cum trec vanturi puternice.
nu stiu cum sa descriu mai pe inteles dar a fost absolut puternic uraganul.
pe la 5 dimineat alvarica s-a trezit plangand si de la zgomotul de la geamuri ...sotul meu a inceput sa impinga mobila in usa de la intrare ca am crezut ca va cadea usa de la cum se zgaltanea...eu l-am luat pe alvarica in brate si am intrat cu el in baie si el plangea rau de tot...afara se auzea cum cad copaci pe masini si pe la geamuri.

noi ne-am baricadat cu o noaptea inainte dar tot se simtea cu se misca gemurile si cum cadeau craci de copaci peste tot.
acoperisul este dus , nu numai la noi la toata comunitatea si peste tot orasul...sunt inca sub stare de soc.

sotul meu a doua zi a facut "soc" , s-a invinetit tot si nu mai stia de el ...am chemat salvarea care impreuna cu alte vecine (pe caz de boala)a fost transporat la spitalul de urgente.
Acum este bine.

am stat 6 zile fara lumina sau apa dar totusi ma bucur ca locuiesc in SUA .
Am primti gheata si apa zilnic dar doar pentru strictul necesar si am mancat macarica la conserve incalzita pe grill afara...


bine ca a trecut ...a fost o alta experienta grea si ma bucur ca avem lumina si apa ca tare greu a mai fost.


M-am gandit la voi si mi-a fost tare greu fara net.

Ii multumesc lui Gabriella ca m-a sunat si ca am putut cat de cat sa tin legatura cu voi.

va multumesc tuturor ca imi sunteti alaturi din toate punctele de vedere.


Sora mea Cristina a nascut pe 27 dimineata la 5am o fetita de 3100 kg pe nume Natalia Elena si este sanatoasa si seamana cu taicasu (asa spunea ea).

Donia , am primit plicul tau si iti multumesc mult pentru vorbele frumoase si pentru banuti.

MULTUMESC.


p.s sunteti cu adevarat cele mai MINUNATE PRIETENE!




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex este micut e diabetic si are mare nevoie de noi

Mergi la inceput