Cine ce stie de Dr. Gherasie CFR2

Cine ce stie de Dr. Gherasie CFR2 | Autor: anduta78

Link direct la acest mesaj

As vrea sa nasc la CFR2 cu Dr Gherasie- nu mai am mult cam 7-8 sapt.
As vrea cezariana la cerere.Nici nu stiu despre bani cam cati se dau si despre conditiile din spital ce bani ati dat voi echipei lui gherasie .Si....pediatrului...asistentelor....anestezistului...of cati sunt.
va multumesc conditii bune am auzit ca sunt.
sa ne auzim de bine

Andu s-a marita cu cel mai bun si vor avea un baietel

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moni_74 spune:

Draga Anduta, despre dr. Gherasie nu am auzit tocmai lucruri bune. Fina mea a fost insarcinata de doua ori si a pierdut ambele sarcini. Dl. dr. nu prea a fost atent, ea avea RH negativ, nu s-a prea implicat, a luat si un stafilococ auriu din spital si a ajuns in final la o operatie pe inima, inlocuindu-i-se o valva.
Am fost si eu la el la o consultatie si mi s-a parut superficial.
Noroc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Buna, Anduta!
eu sunt o viitoare mamica de 22 saptamani si Dr. Gherasie e doctorul pe care l-am ales, prin saptamana a 10a...Din cate am auzit eu inainte sa il aleg, e un doctor bun, care lucreaza in echipa cu sotia sa, la CF2...Din experienta pe care am avut-o pana acum cu el, pot sa spun ca m-a impresionat la modul pozitiv, si pana acum nu am avut nici un fel de problema...Acuma, depinde de fiecare...Intr-adevar sunt zile in care e mai grabit, dar asta i se intampla oricarui doctor in zilele de garda cand are paciente de consultat, gravide care trebuie sa nasca sau vizite in salon...O alternativa la chestiunea asta ar fi o programare la cabinet sau la clinica unde dansul mai lucreaza. Cat despre CF2, maternitatea arata foarte bine, e proaspat renovata iar personalul e ok..Atitudinea dansului fata de cezariana nu stiu cum e, mie mi-a recomandat cezariana avand in vedere ca am dioptrii destul de avansate, dar am citit tot pe forum de mamici care au nascut cu el prin cezariana si nu au avut nimic sa ii reproseze...Iar darile si donatiile nu sunt imperative, da cine are de unde si cine vrea
Ce pot sa mai spun, sper sa fie bine pentru tine, fara sa contrazic pe careva sau sa imi impun brutal parerea, eu ti-l recomand pe Dr. Gherasie si iti doresc un bebel frumos si sanatos!

Noe. 22+

Poze wedding & honey-moon:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/diana_roua/my_photos

Mergi la inceput