Problema cu mesajele

Problema cu mesajele | Autor: saftoiu_gina

Link direct la acest mesaj

Am si eu niste nelamuriri.De cand sint membru DC nu am acumulat nici un punct.Oare trebuia sa deschid subiecte noi ca sa acumulez puncte? Si altceva,de ce la mesaje am numai 12,eu stiu ca am postat mai multe mesaje.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Si inca o nelamurire,dupa ce postez un mesaj si il trimit ,imi apare eroare cu toate ca el se afiseaza.Asa trebuie sau e ceva in neregula?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

nu la toate sectiunile se acumuleaza puncte si nu la toate sectiunile din forum se contorizeaza postarile.
PS: eroarea nu e normal sa apara.

O zi buna



Nicole mamica lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years
Opere de arte Mini-Vacante(New!)



Exerciti Animate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

quote:
Originally posted by Gabbriela

[purple][b]nu la toate sectiunile se acumuleaza puncte si nu la toate sectiunile din forum se contorizeaza postarile.



Treaba asta e mentionata undeva?
Eu persoanl nu am gasit`o pe site.
Macar ziceti aici la ce sectiuni nu se contorizeaza mesajele,s a stim si noi...

If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Multumesc GABBRIELA ,nu sint experta ,dar o sa ma chinui sa vad, de ce imi scrie eroare.

E posibil ca atunci cind am scris PROFILUL PERSONAL sa fi completat aiurea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

quote:
Originally posted by Iubika

quote:
Originally posted by Gabbriela

nu la toate sectiunile se acumuleaza puncte si nu la toate sectiunile din forum se contorizeaza postarile.



Treaba asta e mentionata undeva?
Eu persoanl [purple]nu am gasit`o pe site.
Macar ziceti aici la ce sectiuni nu se contorizeaza mesajele,s a stim si noi...

[b]If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was




daca cauti la aceasta sectiune in subiecte mai vechi ai sa observi ca este mentionata.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Multumesc, s-a rezolvat problema cu mesajele,cred ca a fost undeva blocat,uneori sint probleme cand dai pagina ,pina se incarca iti vine sa renunti,sa iesi de pe forum,spre exemplu ieri,am renuntat,azi la prima ora merge super bine.

Multumiri Moderatorilor D.C.

Mergi la inceput