Cadou de ziua noastra!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Mickyyy, foarte frumoasa povestea... este ceva la care m-am gandit dar nu am avut curajul... asta este.

Sa va traiasca fetitele si sa va aduca numai bucurii

La multi ani de ziua voastra.... cu intarziere si tot ce va doriti sa se implineasca!

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Sa va traiasca fetitele si sa fie sanatoase!

_Ella, Emma & Matei

Povestea nasterii lui Matei ;)
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237

http://community.webshots.com/user/emmaandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

Draga Mickyyy, stiam povestea plina de peripetii in urma careia v-ati hotarat sa o pastrati pe Daria si ma bucur ca am ajuns sa citesc si povestea nasterii, ca sa nu mai zic ca povestesti atat de frumos!
Eu zic ca Daria a ezitat atat sa apara pe lume ca sa se nasca in zodia racului, o zodie de oameni norocosi si f. atasati de mama, ai sa vezi!
Sa-ti traiasca fetitele si, poate, intr-o zi ne vei delecta si cu istorisirea venirii pe lume a unui fratior!


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

mickyyy draga,
demult deja te tot admir si te-am 'botezat' mamica eroina cu doua fete cucuiete micute! bravo! sa vad daca pot sa-ti urmez..... diferit de tine, mie a doua sarcina (care se apropie vertiginos de final) mi-a fost grea: n-am avut ajutor pentru lia (care are acum 17 luni), servici full time, sint obosita ca dupa razboi in fiecare sfinta zi. de aceea astept cu nerabdare sorocul. si dup-aia mai vedem .
sanatate si zile senine voua tuturor!

mona, lia (24.04.2004) si simburica mica (35+)

www.seansimon.com/september2005.htm" target="_blank">SEPTEMBRIE - CU POZE NOI

www.seansimon.com/ultrasound.htm" target="_blank">BABY MAYA site-ul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">asa s-a nascut lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mih spune:

Mickyyy stiu povestea ta de cand te-ai hotarat sa pastrezi cea de-a doua sarcina. M-am gandit atunci ca esti o mamica tare, tare curajoasa. Te-am admirat si inca te admir! Esti o mamica si jumatate.
Am vazut pozele cu minunile tale cele doua. Sunt frumoase foc! Sa va traiasca, sa fie sanatoase, fericite si norocoase!

Este adevarat ca zodia Racului este o zodie norocoasa! Iti spune o racoaica care este nascuta in aceeasi zi cu fetita ta dar muuuulllttt, muuuuullllt mai devreme


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Sa va traiasca cadoul Mikyyy! Felicitari ptr decizie! M-am bucurat tare mult cnd v-ati schimbat decizia si ma bucur si acum enorm ptr voi. Ai 2 comori de fete! Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii!
Sunteti o familie tare tare frumoasa!
Acum trebuie sa mai faci un baiat (de ce nu 2? ) ptr tati. Ca sa se echilibreze taberele!

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David


Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Mickyyy, de zeci de mii de ori FELICITARI pentru hotararea luata. Nu stiam povestea si tare ma bucur ca totul s-a terminat cu bine.
Felicitari inca odata si numai fericire alaturi de fetite si de sot.

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput