Hainutze toamna, de unde?

Hainutze toamna, de unde? | Autor: melina34

Link direct la acest mesaj

dragi mamici, a venit toamna cu ploi si frig iar eu caut disperata cate ceva pt fiica-mea si nu gasesc decit haine de vara;ba mai mult, mi se spune pe ici, pe colo sa revin saptamina viitoare!?
are 7 ani 1/2 si de exemplu ieri am cautat o pelerina captusita, un pardesiu impermeabil pt ploaie, am rascolit et.3 de la Unirea si..nimic!!!am gasit numai niste foite transparente cu Barbie dar masuri mici;
de asemenea i-am cautat camasute albe, bluzite de luat pe sub uniforma, am gasit de calitate f.proasta si preturi la greu(in jur de 500.000 buc);de ciorapi nu mai spun, cred ca stiti si voi ca sint mai scumpi decit ai nostri, dk eu gasesc pt mine cu 50.000-60.000/perechea pt ea gasesc intre 80.000-100.000 perechea;voi ce faceti, de unde le imbracati,ce magazine mai stiti?

M.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Mai gasesti hainute si prin Miniprix Romana, deasupra lu Mc Donalds, in Obor, prin piete, pe la tarabe. Nici eu nu inteleg de ce ii prinde pe comerciantii nostrii intotdeauna vremea nepregatiti. Acum ar trebui sa fie deja plin de haine de toamna, ba chiar sa apara si cele de iarna.
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

merci nadina, de la miniprix ii mai iau blugi si tricouri, asta e un magazin mai sport dar pelerina, pardesiu nu au;
(am intrat si la Z in Unirea si nimic!!)
M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

io am vazut la miniprix si camasutze, si paltonase.

mai poti incerca in Titan si Obor. a, si in Victoria la etajul pt copii am vazut sigur sigur. Ascunse dupa niste manechine erau paltonase de vremea asta.

Io ce nu gasesc prin alte parti in Victoria sigur e. Si nu se poate sa nu fi adus in hipermarketuri deja hainutze de toamna, iarna. In Carrefour erau.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_c spune:

eu cumpar pt fi-miu de la magazinele "piciul" . Au lucruri de calitate si preturi bunute. Chiar aseara am fost sa-i cumpar ceva de toamna si aveau o gama destul de variata de hainute pt toamna. Si bluzite albe de bumbac de calitate buna iar ca pret 100 -150 mii lei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

va multumesc tuturor, nu stiu insa unde sint magazine piciul, please detalii........

M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

gata saru'mina,am gasit site www.piciul.com,

M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_c spune:

magazine gasesti in Bucuresti in zona Militari , langa Mega Image Lujerului , in Drumul Sarii vis a vis de casa de cununii , in Mihai Bravu dar nu stiu exact unde este . Eu nu am putut deschide site-ul lor dar sper la tine sa mearga. Spor la cumparaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Si eu iti recomand Piciul. Hainutele nu sunt foarte ieftine dar gasesti de calitate buna.

Ana Maria si bebe Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

va pupi pe toti, am fost aseara la cel din Dr.Sarii si am luat gecuta lunga(deasupra genunchiului)matlasata,are si gluga, cu poseta si fular incluse, culoare roz, helanca alba si o per.blugi, total 1,500.000;sincer mi s-a parut ok, thank's

M.

Mergi la inceput