probleme cu mesajele

probleme cu mesajele | Autor: nastad

Link direct la acest mesaj

Nu stiu ce se intampla, am postat o gramada de mesaje, ieri si azi si tot la 552 am ramas.


Doina si Oana(03.04.2003)

Album Oana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Mie de azi dimineata imi tot apare: HTTP Error 500-13 - Server too busy
The request cannot be processed at this time. The amount of traffic exceeds the Web site's configured capacity. Please wait a few seconds and reload the page.

"If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

nastad:
Nu toate sectiunile din forum sunt contorizate.
Jocelyn:
Problema este in curs de remediere.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

quote:
Initial creeata de nastad

Nu stiu ce se intampla, am postat o gramada de mesaje, ieri si azi si tot la 552 am ramas.


Daca nu ma insel, mesajele postate la categoria "Un ochi rade, unul e vanat" de exemplu, nu se contorizeaza.


Luminous beings we are, not this crude matter.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

E foarte enervant ce mi se intampla de vreo ora incoace. La fiecare mesaj pe care vreau sa-l citesc sau daca vreau sa raspund imi apare reclama aia la ford fiesta care tine cat vrea ea (mai mult de 10 sec), chiar daca eu dau click pentru a trece mai departe. Cum dau un click, cum apare...


If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Te rog sa iti stergi cookies-urile chiar daca asta va presupune re-logarea cu user name si password. Insa reclama aceea cu ecran negru nu ar trebui sa te mai deranjeze. Exista insa reclama flash cu Ford Fusion dar este mai prietenoasa.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Marius, asa cum a aparut problema a si disparut. In general le sterg la sfarsitul fiecarei zile si pana astazi nu mi s-a mai intamplat. Oricum, acum nu mai sunt probleme. Mersi.


If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.

Mergi la inceput