oricine poate sa vada albumul care il avem aici?

oricine poate sa vada albumul care il avem aici? | Autor: lilach

Link direct la acest mesaj

Astazi am cautat pe internet pagini in legatura cu fashion in Israel...si culmea e ca am ajuns la desprecopii...eu nu eram logata insa puteam sa vad toate pozele fara nici o problema.
Chiar asa??? nu m-am gindit ca oricine intra pe desprecopii si doreste sa se uite la album are acces la ele...
Poate cineva sa-mi de-a o informatie?

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pai, e normal sa poata vedea oricine albumurile...Asta daca este vorba de link-urile la paginile cu poze ale fiecaruia dintre noi. Albumul de pe site-ul desprecopii, cel de sub nick nu il poti vedea decat daca esti logat.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

offfffff...chiar la astama refeream...se poate vedea albumul desprecopii...si nu imi place

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Chiar asa Se pare ca pe care am pus-o nu are importanta...asta sa inteleg???!!!

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Dar nu inteleg de ce te miri, nu ti-ai dat seama de asta de la inceput? Forumul e public, linkurile cu pricina apar pe pagina sub nick-ul tau. Nu vad cum s-ar putea "ascunde". Poate ca era mai bine daca nu puneai poze deloc, daca este asa o problema.

Gabitza si bebe Andrei-Stefan (25.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Dar nu inteleg de ce te miri, nu ti-ai dat seama de asta de la inceput? Forumul e public, linkurile cu pricina apar pe pagina sub nick-ul tau. Nu vad cum s-ar putea "ascunde". Poate ca era mai bine daca nu puneai poze deloc, daca este asa o problema.


Nu spun ca cineva ar trebui sa le ascunda...dar nu mi-ar conveni ca "oricine" sa le poate vedea. Ma gindeamca doar ce-i care sint inscrisi pe desprecopii pot sa vada pozele.

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Inregistrarea ca si user e simpla deci nu are rost blocarea vizualizarii unui album doar pt acest considerent. Daca s-ar face acest blocking m-as inscrie ca si user si tot as vizualiza un album.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Marius, merci mult.

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput