Baia Mare

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Are careva dintre voi ??????

ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Nu mai e nimeni pe aici?????



ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_s spune:

Alina, vad ca ai fost tare singura pe aici in ultima vreme! Cred ca din disperare ca nu ti se raspunde ai mai deschis un subiect pentru Baia Mare. Eu cred ca suntem intradevar putine baimarence pe forum si de aceea discutiile nu se prea leaga, nu prea avem subiecte. Eu am mai scris aici, dar trebuie sa recunosc ca nu prea des si am observat ca multe din fetele care scriu sunt plecate din tara. Si ma gandesc ca daca oricum suntem putine si nu prea avem "activitate" o sa ne risipim de tot daca avem mai multe subiecte deschise pe tema "Baia Mare" asa ca ar fi tare bine daca ne-am putea aduna intr-un loc! Este doar o sugestie, nu vreau sa fac eu "ordine" si sper sa nu supar pe nimeni.
Ti-am vazut pozele cu fetita, e superba iar numele ei imi place mult. Si eu am o fetita dar e mai mare, are 2 ani si patru luni. Poze nu am fost in stare sa pun inca, dar cine stie, poate voi reusi sa ma "urnesc" si sa o fac si pe asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

monica_s slutare am deschis eu un subiect daca vrei si tu sa te alaturi noua , uite aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80494&whichpage=2
nu suntem multe dar poate mai da careva peste subiect , macar din gresala.
ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Vad ca sunt 2 subiecte cu acelasi titlu. Nu stiu daca are rost sa fie deschise amandoua. Se scrie doar pe unul . Ca sa nu le incurcam poate ar fi mai bine daca moderatorii ar inchide acest subiect. E doar parerea mea. Daca nu e buna uitati-o.Era doar o sugestie.
Numai bine.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Eu cred ca ar fii bine daca s-ar inchide celalalt subiect, mai ales ca aici am scris mai multe pagini, si poate asa isi fac mai mult curaj si baimarencele si scriu mai des.
E doar o parere personala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salutare fetelor.
Pe unde mai umblati mai ca nu mai treceti pe aici.Chiar ati uitat de baia mare sau ati plecat toate in concediu peste mari si tari.
O duminica placuta sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Salutare
Noi am fost la biserica , de dimineata si apoi ne-am dus prin oras.Mi-am cumparat niste lucruri frumoase. Am plecat sa luam microunde si nu am gasit sa ne placa si ne-am luat haine.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronin spune:

Hop si Bucurestiu` la Baia Mare!

Poate ma poate ajuta careva dintre voi...

Am deschis un subiect la "discutii generale", Simona Grosan - Baia Mare, dar nu am primit nici un mesaj, desi am vazut ca subiectul a fost citit de o suta si ceva de ori...

As dori mai multe amanunte despre cadavrul unei profesoare de fizica, gasit in paraul Usturoi, in data de 6 mai 2003. Preda la liceul Gh. Lazar si mai avea ore si pe la o scoala din Seini.

In urma investigatiilor facute la ce concluzie s-a ajuns?

Cu multumiri anticipate, Iulia Ruse, Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronin spune:

Chiar nu stie nimeni nimic de acest caz?

Mergi la inceput