Te asteptam sanatoasa, acasa, Sabina!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Multumim mult

Luptatoarea noastra

Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

La multi ani Sabinuta,sanatate multa si sa-i bucuri pe cei dragi,si nu uita si nazdravaniile sunt motiv de bucurie....



Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Sabina, fata scumpa MULTI ANI TRAIASCA, MULTI ANI TRAIASCA, LAAA MUUULTI AAAAAANI

Doamne multumim
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marioan spune:

La multi ani Sabina !!!Sa fii sanatoasa si sa ai parte de multe bucurii!!!Esti un copil binecuvantat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Multumim tuturor pentru urari !Aceleasi bucurii vi le dorim si noi.Sabina este foarte cuminte dar cred ca i-si da seama ca toata lumea o iubeste.Este o zvarluga si-i place in premergator.Cteva secunde daca nu esti atent si a disparut.

SABINA,Cosmin,Cristina ,Florentin Cimpeanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

La multi ani iubire mica!

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefi18 spune:

LA MULTI ANI SABINUTA MICA !

Cu fiecare luna ce trece "lumea ta " devine tot mai fermecata de noutatile si curiozitatile vietii.
Iti doresc sa descoperi pe mai departe acest univers al vietii.

Multi, multi pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Imi era dor de voi si am trecut sa va vad:)
Cosmina, te rog imbratiseaz-o pe mama ta din partea mea!
Cristina, te asteptam la mamici de ianuarie-februarie.
Sabina, tu sa fii cuminte si buna!

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Ingerul a strigat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Pipici, am vrut sa vad daca sunteti bine

Anuc si Ioana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Nu cred ca exista in lumea asta oameni mai fericiti ca noi,parintii Sabinei .
Nu credeam ca astazi, 13 noiembrie,ziua mea o vom petrece in tara,bucurosi ca Sabina a ajuns la capatul unui drum lung si plin de disperare dar in acelasi timp plin de credinta si mai ales plin de
suflete binevoitoare care ,neconditionat, au ales sa o ajute pe Sabina.Nu stiam ca pe Sabina o va cunoaste o planeta intreaga care va dori sa o ajute. Dar mai ales ,prinsi de lupta de a trai in Romania,nu stiam cata compasiune poate fi disponibila in noi. Si mai ales (i-mi cer scuze ca ma repet) nu stiam de cata putere poti da dovada cand te cuprinde disperarea ca nu-ti poti ajuta copilul.
Astazi ,am primit un e-mail care continea un link catre acest forum. Si acest lucru s-a intamplat la scurt timp dupa ce am ascultat melodia care am vrut noi sa fie melodia petrecerii de botezul Sabinutzei.Aceasta melodie careia ii uitasem versurile in Scotia ,a revenit in mintea mea de parca atunci o ascultam ,exact in ziua in care ii multumeam lui Dumnezeu ca Sabinutza a iesit cu bine din operatie,pe 6 septembrie. Astazi nu am putut asculta melodia ,a trebuit sa ies din camera,deoarece pentru cateva minute m-a incercat
aceeasi senzatie de neputinta (in care i-ti vine sa urli)pe care am avut-o in ziua in care am aflat ca Sabinutza are epatoblastom,cancer embrionar de ficat.
Acest link catre acest forum mi-a adus aminte de toate lucrurile bune care s-au intamplat in toata aceasta nenorocire si de cat sprijin am avut de peste tot si mi-a reamintit ca trebuie sa pretuim ce avem .
Dupa cum spunea cineva drag noua,"copilul tau este special,este unul intr-un milion",fiecare crede asta despre copilul lui,iar in cazul nostru are chiar semnificatie aparte pentru ca acest tip de cancer chiar apare la un caz dintr-un milion.
I-mi cer scuze pentru lungimea postului,am vrut doar sa va impartasesc o parte din sentimentele noastre,fericite acum datorita voua.

Va multumim si va iubim ,
Florentin Cimpeanu


Mergi la inceput