Te asteptam sanatoasa, acasa, Sabina!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariadnabr spune:

Draga Florin,

Trebuie sa-ti spunem ca pentru noi multumirea a venit in acel moment in care v-am stiut din nou pe pamant romanesc, in bratele celor dragi. Nu exista pentru noi multumire mai mare decat sa stim ca Sabina s-a intors acasa, ca operatia a reusit si cu ajutorul lui Dumnezeu in 5 ani va fi declarata cancer free. Asta e tot ceea ce ne dorim. Stiu sigur ca multi dintre noi au avut in ziua operatiei inima la fel de mica ca a voastra si ne-am rugat la unison cu ardoare ca fetita voastra mica si dulce sa treaca cu bine peste acel hop. Iar faptul ca Dumnezeu ne-a auzit si a ingaduit aceasta minune...asta e toata multumirea de care avem nevoie! Asta si poate un colind mic in vreo 2 ani cand Sabina va putea sa vorbeasca

Cred ca noi ar trebui sa va multumim voua, pentru curajul si indarjirea cu care ati mers inainte. Noi trebuie sa-i multumim Sabinei, pentru ca ne-a adus impreuna, pentru ca ne-a invatat ca nu suntem singuri, pentru ca ne-a invatat sa ne iubim aproapele.

Eu personal, sunt mandra sa va cunosc, pentru ca sunteti niste oameni exceptionali!

Va pupam

Madalina si bebe Sonia
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">Aici poti schimba viata cuiva!

www.babiesonline.com/babies/s/sonia/" target="_blank">Sonia
Sonia 7 luni!
Sonia in vacanta - 6 luni!
Sonia la 5 luni Sonia la 4 luni Botez Sonia pana la 4 luni

www.snugglepie.com/ezb/214953.png" target="_blank">Varsta Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Buna ziua dragii nostri,
Sabina incet - incet se obisnuieste cu cei din jurul ei si incepe sa se mai deslipeasca de mami.
Speram ca in curand o sa revina si la fusul orar al Romaniei.
Astazi mergem in studiou la Povestiri adevarate si tragem nadejde ca o sa fie cooperanta in platoul de filmare.

O puteti vedea la 17.30 la Acasa Tv.
Avem emotii mari.

Va pupam cu mult drag.

Florentin Cimpeanu (tatal)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Bine ai venit acasa SABINA, am citit mesajele si plang si nu ma mai pot opri din plans de bucurie ...



_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

Bine ai venit acasa, Sabina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Plang de bucurie!!!!!
O vad pe Eabina pe acasa...doamne ce cuminte e, cum nu plange ea inger mic, si e atat atenitie in jurul ei!!!!
nu mai pot scrie, ca trebuie sa ma uit!!!
Ma fascineaza chipul acestei fetite!!!
e pur si simplu un ingeras

Florina, mamica Elisei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341&whichpage=1" target="_blank">Alex(1 an) are diabet! Bazar pt. Alex!

poze cu noi


"UN COPIL EXPRIMA PAREREA LUI DUMNEZEU CA LUMEA AR TREBUI SA CONTINUE" Carl Sandburg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Bun venit acasa SABINA! Sa iti dea Dumnezeu multa sanatate si sa te aiba mereu in paza sa!

Mi-au dat lacrimile... parca mai ieri incepuse Vik sa stranga banutii....
Multi pupici sufletel mic sa cresti mare, frumoasa si sanatoasa!!!



Pupici,
Katink si Emma Andreea, 5 august 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

N-am vazut emisiunea si mor de ciuda, ca mi-era dor de ochisorii Sabinutei :(

aveti idee cand e in reluare?

Florin, si noi ii multumim lui Dumnezeu ca a iesit totul bine. Acum, odihniti-va si aveti grija de printesa in continuare.

Va pupacim cu drag

Sabina trebuie sa traiasca!
Ajuta si tu aici:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54099

Anuc si Ioana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi.i spune:

Bine ai revenit acasa Sabinuta draga si scumpa.

Anuc reluarea este la 0.00 dupa emisiunea "de trei ori femeie" ,si eu tot atunci ma uit caci nu am fost acasa la 17,30.

Gabica mamica alaturi de Rebeca(11.12.2002) si Iustin(04.02.2005)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christel spune:

Bine ai venit acasa SANATOASA Sabinuta!
Am vazut-o la Povestiri pe iubitica ce mare si frumoasa s-a facut. Sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate in continuare si sa ai o viata fericita si lipsita de griji de acum incolo si asteptam in continuare vesti despre voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Bine ai venit acasa Sabina! Mi-au dat lacrimile de bucurie! O sa ma uit si eu la ora 24 la emisiune.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput