Copilasi de iulie-august 2004 (110)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

andrea uelcam , ti-am simtit lipsa si sincer si pe cuvint si io faceam un experiment, eram sigura ca ne urmaresti din umbra si-am vrut sa vaz cit te poti tine deoparte, da` ce-i mai important, zic io, e sa lasam orgoliile ca uite se nasc discutii aiurea si deplasate si zau ca e pacat! suntem multe fimei cu caractere puternice si astfel de discutii nu sunt benefice. acu daca te-am suparat si io da cu mine de pamint, sa stiu una si buna. hai pupici, si multa activitate la schimbul 3 sa avem si noi ce ceti dimineata!

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

adema ce ma bucur ca e bine codrut. oricum, vei face si proba de digetie, nu?
mai, ce-as veni si eu la intalnire, da lasa poate in alt an...
mitzu, si-acu daca tot am intrat, felicitari pt reusita, eu nu-s daca as mai putea sa ma tin de scoala, mai ales de-aia ca in ro. aici totul e mai lejer.

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

quote:
Originally posted by carmenp

andrea uelcam , ti-am simtit lipsa si sincer si pe cuvint si io faceam un experiment, eram sigura ca ne urmaresti din umbra si-am vrut sa vaz cit te poti tine deoparte, da` ce-i mai important, zic io, e sa lasam orgoliile ca uite se nasc discutii aiurea si deplasate si zau ca e pacat! suntem multe fimei cu caractere puternice si astfel de discutii nu sunt benefice. acu daca te-am suparat si io da cu mine de pamint, sa stiu una si buna. hai pupici, si multa activitate la schimbul 3 sa avem si noi ce ceti dimineata!

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei




mey, daca n-ai fi moldoveanca si pe deasupra si prietena cu veve, as da...ca la cate kile am, nu-i problema sa te ridic. da' tot simt eu asa ca tragi in partea opusa...eu zic sa nu mai vb de asta ca-i mai intelept...

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

a, si apropos, ca multe faceti confuzia. eu si cu banica suntem andreea, mironeanu e andrea. niste e-uri acolo...

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

lool, da` cu veve de podea

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

carmen, a fost o gluma, sper ca nu te-ai suparat

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

carmen, nu indraznesc
chiar, ce mai stii de ea? e ok? i-a venit sotul?

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

LZTR

Ema si Ricardo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

nu ma supar io asa usor, hehehe...


Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Mai fetele, ce -ati facut? Plang ca o proasta (si sunt la scoala)de cand am citit parerile voastre pro si contra a cere scuze unui copil. Eu sunt pro, caci exemplul personal e mai bun decat orice. Dar de ce plang? Nu am in fata decat imaginea mea de acum 3 luni, aplecata peste patutul in care dormea Adela , in seara intoarcerii in US. da eu in hohote atunci m-am aplecat peste patut, am sarutat-o si i-am cerut iertare "Adela iart-o pe mami ca trebuie sa te lase aici.Suflet mic a lui mama, te rog iart-o, iart-o, ca nu are ce face".
Nu e prima data cand ii cer iertare si nici ultima. Nu stiu daca e bine sau nu, dar stiu ca oricine poate gresi, si fie copil sau nu trebuie sa-i respectam si sa le dam exemplul nostru.
va rog iertati-ma pentru aceste dezvaluiri, si nu-mi interpretati va rog cuvintele. Eu asa consider ca e bine. Nu spun ca altfel nu este, dar asta simt eu.

Liliana

Mergi la inceput