Vrancea(12)

Vrancea(12) | Autor: flori76

Link direct la acest mesaj

Vrancea www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37760" target="_blank">1, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43611" target="_blank">2, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46675" target="_blank">3, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47434" target="_blank">4, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47972" target="_blank">5, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49073" target="_blank">6, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50232" target="_blank">7, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50952&whichpage=1" target="_blank">8, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51885&whichpage=1" target="_blank">9,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53252" target="_blank">10,
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54668&whichpage=1" target="_blank">11


VRA NCEN I si OASPETI



Liliann - 28 ianuarie 1976
lili_ang - 25 februarie 1976
shylili - 27 martie 1978
DidiAlex - 4 aprilie 1976
Ela76 - 17 aprilie 1976
Katalina - 15 mai 1976
josefine - 19 mai 1983
iselin - 30 mai 1975
nasti - 14 iunie 1961
flori76 - 21 iulie 1976
lorena.n - 14 august 1964
carmenp - 15 august 1969
prixi - 16 august 1973
bruxinha - 24 august 1974
sim - 25 august 1973
helbi - 1 septembrie 1970
Robert - 12 septembrie 2004
Loru - 18 septembrie 1979
bubutzu - 08 octombrie 1974
motanik - 24 noiembrie 1980
dana n. - 15 decembrie 1980
asteryaro - ?
dianaelena -?
speranta - ?



"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Se pare ca m-am descurcat .Daca am gresit ceva,pe undeva,va rog sa-mi spuneti,ca-s cam ametita .



"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Bine ai revenit, Flori!!!

....cu fortze proaspete si cu ganduri bune ....




Alex

"Secretul fericirii este sa faci numai ceea ce te pasioneaza"Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:

buna fetelor vrancence
eu nu prea am scriu la subiectul asta cu vrancea, mai precis nu am scris deloc
de aci o stiu decat pe flori76, deci te salut pe acesta cale flori si va anunt ca am nascut pe 17 iunie un baietel : serban
este cuminte, doarme toata noaptea, a luat bine in greutate
in ceea ce ma priveste pe mine....am nijde kile in plus si nu scap de ele decat dupa ce nu mai alaptez, cel putin nu exclusiv, ca dehhh, mananc mai mult si altfel fata de cum mancam inainte
in rest...stau acasa, nimic spectaculos in viata mea i afara de mica minune, bineintels
va pup pe toate si mai vb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

quote:
Originally posted by Liliann

buna fetelor vrancence
eu nu prea am scriu la subiectul asta cu vrancea, mai precis nu am scris deloc
de aci o stiu decat pe flori76, deci te salut pe acesta cale flori si va anunt ca am nascut pe 17 iunie un baietel : serban
este cuminte, doarme toata noaptea, a luat bine in greutate
in ceea ce ma priveste pe mine....am nijde kile in plus si nu scap de ele decat dupa ce nu mai alaptez, cel putin nu exclusiv, ca dehhh, mananc mai mult si altfel fata de cum mancam inainte
in rest...stau acasa, nimic spectaculos in viata mea i afara de mica minune, bineintels
va pup pe toate si mai vb




Sa va traiasca si sa fie sanatos!

Iar pe tine te astepam mai des!

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Bun Venit Lilian!

Sa iti traiasca flacaul si sa fiti fericiti.....si, o sa scapi de plictiseala cand o sa inceapa sa mearga



Doamnelor si Doru..pe unde imi umblati????



Alex

"Secretul fericirii este sa faci numai ceea ce te pasioneaza"Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!
Flori,bine ai revenit!
Liliann,bine ai venit!Sa-ti traiasca baietelul!

O duminica placuta!

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Dana,Alex,Kata,Andrutz,va multumesc mult pt urarile de bun venit

Lili,bine ai venit printre noi si sa-ti traiasca puisorul .Te asteptam mai des.

Simona,abia astept sa ne povestesti cum e la Sovata si cum te simti.Sper sa-ti placa acolo si sper ca tratamentul sa dea roade() cat mai repede

Kata,ce face Catalin?Are emotii ca maine incepe scoala?Dar acum vad ca pt voi maine e o zi fff.importanta:Cata incepe scoala,iar Robert implineste un anisor(sper ca nu gresesc,despre Robert al tau e vb,nu?)

Pup la toate fetele.



"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Mda,fiindca e duminica si sunt mai libera,am zis sa citesc putin din urma la subiectul nostru(sa recuperez ce am pierdut cat am fost in Ro)...si..acum am vazut ca,de fapt,maine e ziua puiului lui Alex.Imi cer scuze pt confuzie

Pupici,ma duc in urma sa mai citesc



"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Gata, am ajuns si noi acasa, in Germania, dupa ce ne-am oprit 2 zile in Viena. Orasul este superb, iar pt cine nu l-a vazut il recomand cu multa caldura!

Vacanta, desi lunga, a fost frumoasa. Am vazut Delta, am stat si cu mam si bunica, dar si pe la Bucuresti, si, ca sa incheiem in "forta"Žam mers, cum am mai spus si la Viena. Am vazut oameni dragi noua si ne-am reincarcat bateriile!

Ma bucur sa va regasesc sanatoase, bun venit Lili si sa-ti traiasca baietelul si....de-acum ne auzim mai des!

Va pup si WE placut in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Bine ai revenit,Andreia!



"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

Mergi la inceput