Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (106)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Buna dimineata...
Am reusit sa pun pozele...sint multeee..sper sa nu va plictisiti:)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/basom11/album?.dir=/adda&.src=ph&.tok=phprPlDBZ9h.d.P.
Revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Norocul meu ca nu e examen din ala care presupune invatat, ca n-as reusi...1. pentru ca n-am timp, 2. pentru ca nu ma mai duce capu sa invat (puteam odata, acu....). Am de facut referate (de fapt le-am facut deja), dar acu tre sa inteleg ce-am scris in ele (ca sunt tare complexa ) si sa gasesc o modalitate sa le si prezint.

ma'c sa vad pozele oliviei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

kimm, am admirat pozele! E un scump
Luca (cu mot si fara mot) ! si tortul superb!
ma bucur ca v-a iesit bine petrecerea!



Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

olivia, f frumoasa petrecere, ma bucur ca a fost o reusita si mai ales ca uka s-a simtit bine. un dragalas.
hei si mi-a placut tortul
pupicei

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

kim, superbe pozele. se vede ca a fost o petrecere tare frumoasa. ma bucur ca v-ati facut prieteni. iar Luca a primit si "his first kiss", ce emotiona(n)t a fost, nu?. iar tu arati foarte bine. mi s-a facut pofta de ceva dulce, de la tortul ala asa yami-yami. am plecat spre frigider

_
O zi plina de bucurii, Eli & Stef
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32097" target="_blank">Nasterea broscutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Olivia , superbe pozele ..se vede ca a fost o atmosfera frumoasa ...Uka este un dulce ..imi plac la nebunie pozele cu Jessica ..cu primul sarut ..si imi plac mai multe ...si tie iti sta bine in turcoise ...dar imi place si leaganul balansoar din curtea voastra ...sa nu-mi spui ca are si vedere spre ocean ..ca innebunesc !!!
revin

Simona si Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

seara buna dragutzelor.
scuze ca semnez condica asa tarziu, azi am fost la bucuresti (plecat la 7, intors la 4). am apucat sa citesc doar 2 pagini. ma duc sa citesc din urma si revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Multumim pentru aprecieri..sinteti niste dragute...
Simo..balansoarul nu era la noi in curte ..din pacate...curtea mea este micuta ..se vede intr-una din poze...
Eli, la bazin apa era nu asa de calda cum as fi dorit....se pare ca voi faceti mai multe in bazin...noi am terminat oricum seria de inot...alta...la vara...
Adela succes la examen..mi-a placut aia cu complexiatatea..
Sanatate la bb-ii bolnaviori..
Simo R...ma bucur ca dormiti si tine-ne la curent....nu ne plictisesti..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Olivia, si eu am vazut poze frumoase! E un dulce Luca si citeodata, pare, atit de serios!

Eu sunt un pic ingrijorata, Stefaniei ii curge nasul, nu foarte tare, dar curge. Iar azi dimineata sforaia (din motive de nasuc semiinfundat), iar in aceasta seara, intr-o ora deja s-a trezit de 3 ori. I-am facut baia mai calda decat de obicei, i=am dat o lingurita de paracetamol si am aprins candela cu citeva picaturi de ulei de eucalip in camera ei. Ce altceva as putea sa mai fac ca sa nu raceasca de-a binelea?
In parc iar am avut scandal azi, vroia sa o dau numai in topogan, am dat-o eu cit am dat-o, dar erau si alti copii, plus ca imi rupea spatele. Asa ca am plecat din parc cu ea urland . Si nici cu hamul nu vrea sa mearga, chiar daca merge destul de bine, nu vrea sa-mi dea drumul la mana. Asa prin casa a inceput sa plece si singura .

Eu ca de obicei lucrez, asa ca sunt prin zona in caz ca aveti chef de vorba.

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

sal`tare...
kim, vazut pozele, faina petrecere, se vede ca v-ati distrat si tortul, iam, iam, imi ploua in gura... si-un singur lucru vreau sa mai zic: dintotdeauna mi-am dorit o casa cu geamuri mari...
Ia uitati-va la http://community.webshots.com/photo/445119250/445152884ZJYPlenoi

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei la mare si tzucurica fara motz

Mergi la inceput