Subiect arhivat - are numai prima pagina

Subiect arhivat - are numai prima pagina | Autor: Kehleyr

Link direct la acest mesaj

Buna,

Incerc sa accesez acest subiect:

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=18756&whichpage=1" target="_blank">http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=18756&whichpage=1

si nu este vizibila decat prima pagina. Restul mai exista? Am vazut ca la alte subiecte arhivate se pot vedea toate paginile.

Mersi!


Luminous beings we are, not this crude matter.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

din cate vad eu are o singura pagina subiectul respectiv, fiind un consolidat la tot ce s-a discutat in prima parte. Iar prima parte a subiectului (linkul in gasesti in josul paginii) merg paginile urmatoare pt vizualizare (am luat prin sondaj)

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Nu, Freia, ar fi trebuit sa fie si restul. Cifrele din paranteza din dreptul userilor indica partea subiectului si pagina la care ar fi trebuit sa gasesc informatiile detaliate postate de acel utilizator referitoare la medicul respectiv. La partile celelalte exista (daca te uiti la partea 1 a subiectului, linkul din josul acestei pagini, o sa vezi la ce ma refer).

Oricum, multumesc pentru interes, probabil s-au pierdut la vreunul dintre atacurile de pe forum. Nu era ceva esential...


Luminous beings we are, not this crude matter.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

gata am inteles acum ce spui. cele acre au II si inca o cifra langa ar fi trebuit sa fie la linkul dat de tine pe pagina indicata de cifra. Se pare ca avea 10 pagini daca ar fi sa ma iau dupa cifrele scrise acolo. Imi pare rau dar nu stiu ce sa-ti spun despre paginile lipsa.

Am sa-l intreb si pe Admin. cand am un raspuns revin.



Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Din pacate un bug in scriptul de arhivare a arhivat numai prima pagina si nu si raspunsurile....

Bug-ul a fost fixat si o sa incerc sa rezolv si subiectele.


Florin

Mergi la inceput