Unde a disparut "tratamentul Liviei"?

Unde a disparut "tratamentul Liviei"? | Autor: marrina

Link direct la acest mesaj

Nu ma prea pricep eu la "botoanele" astea dar caut subiectul unde erau postate tratamentele naturiste pentru sterilitate, fibroame si alte cele (ale Liviei, Karinei...). Unde le gasesc? Ca unde erau la "Asteptand un ingeras in viata noastra" nu mai le vad. Nu vreau subiectul cu intrebarile ca asta il vad. Il vreau chiar pe ala unde erau descrise.
Multumesc mult.

Raspunsuri

Inceputul discutiei Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Freia
Iti multumesc mult pentru efort. Pe asta:
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=50602
il cautam. Nu inteleg de ce a fost arhivat. Eu am inteles ca este numai ca sa-l consultam si sa-l urmam daca ne convinge. Nu trebuia sa mai posteze neaparat cineva. Ce sa fac ca sa-l puneti inapoi? Cum sa-i punem intrebari Liviei despre el daca nu avem tratamentul? Eu mi-l printez acum dar fetele noi? Ma ajuti cu un sfat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

dupa o perioada de timp in care un subiect numai primeste raspunsuri este arhivat automat de catre sistem. Tot ce putem face este sa redeschidem unul nou cu link catre cel vechi.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Freia
Iti multumesc mult. Cum sa facem ca sa-l punem din nou? Sa le intreb pe fetele de la "Naturiste si homeopate"? Sau vorbesti tu cu Oana_B? Parca ea se ocupa de subiectul asta. Daca am priceput eu cum functioneaza lucrurile pe aici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

trimite la Oana un PM si stabiliti impreuna.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

'ai ca acu' am vazut mesajul, ma duc sa le redeschid
vad ca mai lipseste unul ala cu scurtaturile fierbinti.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Multumesc Freia.
Multumesc Oana_B.

marrina

Mergi la inceput