Forumul merge prost?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Initial creeata de Teodora D.

va intreb pt. ca desi alte pagini mi se incarca (relativ) repede, pentru a deschide o pagina de DC astept cam 10 minute! sau se incarca reclamele de sus si partea din stanga a paginii, dar cand sa apara subiectul propriu-zis se blocheaza pagina si pot sa astept pana maine; daca dau refresh se intampla aceeasi chestie. mai pateste cineva la fel?


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.



Shi la mine exact la fel, de fro doo zile, am reinstalat sistemu de doo ori , aseara credeam ca DC mi-a bagat frun bug, ceva...se bloka tot timpu, da numa daca eram pe dc...acu vad ca merge, sa vad cit m-o tzine...

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

he,he ,Iren, si la mine a mers bine aseara la 12-1, nu-mi mai venea sa ma culc, ma gandeam ca sunt inchise birourile patriei si de aici viteza. dar vad ca merge si acum destul de bine. zic si eu- sa vedem cat o tine!


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Desprecopii.com este din ce in ce mai lent datorita numarului mare de mesaje din baza de date. O sa venim in sprijinul vostru si o sa imbunatatim viteza (ne-am gandit la ceva solutii dar inca nu stiu care din ele va fi aleasa).

Va tin la curent,
Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Florin, cu viteza am intzeles-o, dar nu asta e problema, problema este ca imi blokeaza efectiv tot sistemul, mi l-a dat peste cap complet shi nu-i de la altceva, sint sigura...acu tre sa formatez iar, sa shterg absolut tot de pe C, poate am ceva aiurea p-acolo...eshti sigur ca mindretzea de viitor tatic Red nushcum n-a bagat ceva cu efect intirziat?
Acu pe bune, am ceva aiurea in pc de la dc, mai verifica odata, te rog, pentru ca e destul de obositor sa reinstalez sistemul la fiecare doo zile

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Vad ca n-am primit nici un raspuns referitor la problema mea...oricum reinstalez sistemu-n seara asta, iar!! dar m-ash fi bucurat tare mult daca se gasea un raspuns la inrebarea mea, shi anume: de ce mi se blokeaza tot sistemul cind intru pe desprecopii??

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Lasa tu sistemul in pace:))) ce tot il reinstalezi atata. Reinstalezi daca ai ceva virusi caposi si singura solutie este asta, da' nu cred ca ajuta prea mult sa mearga disiu' mai bine.
Si nu stiu cat e de recomandata reformatarea asta deasa a hardului, am tot auzit tot felul de pareri ba ca ii scurteaza durata de functionare ba ca nu. Cineva care se pricepe la partea de mecanica ar trebui sa stie mai bine.
Si eu daca intru pe forum cand e aglomeratie mare imi merge mai incet dar cred ca la tine problema e de la altceva dupa cum se comporta compul. Ceva conflicte chiar la partea de hardware, sau de la antivirus, pot fi multe cauze, nu stiu zic si eu...


Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Oanabeu, merci de raspuns da nu numa mie mi se intimpla kestia asta cin deskid dcu, ci shi prietenei mele, exact la fel, cu blokarea pcului completa...Deci, adminu, daca nu faci ceva repede, o sa ai pe conshtiintza un pc facut zob! Ca m-am lamurit, nu de la mine e problema.

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Adminu, merci fain de raspuns (presupun ca ceva nu-i in regula, da nu vrei sa se shtie, ca daca era totu ok, postai un raspuns )

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

uite aici http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56813 Adminm a dat un raspuns proaspat la aceasta problema.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Blocarea PC-ului nu are legatura cu site-ul! Cel mult ma pot gandi ca reclama de la Boom ar putea creea probleme, dar nu cred caci ei o testeaza pe multe site-uri si ar fi avut plangeri.

Faptul ca forumul se incarca greu este de la noi! Si asa cum am mai spus o sa facem o noua investitie hardware (unul din servere si-a atins perioada de casare si il vom inlocui).

Mergi la inceput