m-am suit in dealu Clujului!:)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Hahaha Simo, m-ai spart. Arata-mi cu dejtu pe cineva in ziua de azi, intreg la corp dar si echilibrat energetic, de unde soro...nici macar nenea energetu nu e echilibrat si el saracu are +++ si tre sa se echilibreze cu noi dezechilibratzii cred ca ar fi naspa daca nu ar gasi clienti dezechilibrati...lasa Simo, c-o sa vezi la nenea homeopatul ce bine o sa fie, ca n-o sa mai ai nevoie nici de bio-energetician. Apropos de asta, tocmai mi-a mai povestit o colega de inca un caz, de mi s-a facut parul maciuca pe maini si pe unde mai aveam io 3 fire. Ma consider o norocoasa, cu atat mai mult cu cat chiar nu mai are loc pentru pacienti noi, pur si simplu nu mai are si nu mai ia pe niciunul. Cred ca ai avut noroc ca ai vorbit cu el la telefon inainte, chiar daca nu te-ai programat.

ilinca, si eu ma bucur ca am reusit sa pun pe bazar niste margele si bratari care au avut succes si in plus am cumparat niste papucei, chiar daca sunt mar acum, dar poate la anul sau peste 2 ani ii va purta Serban. In afara de Bella, mi-a mai atras atentia un caz, tot cu o fetita disperata, cu operatie la inimioara, iar suma de care are ea nevoie e mica, fiindca au reusit sa stranga o parte din bani. Doamne cati copii cu probleme...fereasca Bunul Dumnezeu si sa-i multumim pentru sanatatea familiilor noastre.

Ralucames, citeste despre Danone la Parintii intreaba, era un articol aparut in Saptamana Financiara + dezbateri. In plus m_monique, care e din Cluj, scria ca a descoerit in repetate randuri mucegai in Danone. Eu nu i-am cumparat Danone lui Serba decat de 2 ori si deci era putin probabil sa gasesc rautati, insa sunt fete incercate. Noi suntem cumparatori inraiti de Campina Fruttis, de-aia nu mai gaseste Florina la Mega fiindca noi cand mergem golim raftul ...

hai, pupici, pe curand!

o bibilica, do-o bibilici, trei bibilici ... "Fiecare pasare, pe limba ei piere ..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Capitolul 16
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57524


o bibilica, do-o bibilici, trei bibilici ... "Fiecare pasare, pe limba ei piere ..."

Mergi la inceput