O poveste minunata...

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giulianne spune:

In primul rand vreau sa transmit tuturor LA MULTI ANI!pentru 2006 cu multa sanatate si multe bucurii,iar in al doilea rand vreau sa spun ca e placut sa citesti povestile altor mamici fericite mai ales cu final de happy and.Si eu sunt fericita mamica a GIULIEI(3 ANI)si a lui DENIS(12ANI). E MINUNAT SA AI COPII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Multumesc fetelor ca ne cititi "povestioara"
Sunt intru' totul deacord cu Giulianne, si eu am citit toate "pvestile de pe DC si la fiecare am plans bineinteles de fericire...
Multumin de urari, si ce ne urati noua, va dorim voua inzecit.


www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


Ajunul Craciunului
Ajunul Anului Nou

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Frumoasa poveste! A ajuns pe prima pagina la www.desprecopii.com! Felicitari Mihaela.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

Frumoasa poveste! A ajuns pe prima pagina la www.desprecopii.com! Felicitari Mihaela.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.




M-am emtionat toata cand am vazut si plus de asta m-au busit si lacrimile .
Multumesc




www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

minunata poveste mihaela... sa-ti traiasca ingerasul (care e mare de acum!) si sa te bucuri mereu de ea ca acum!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Vecina, felicitari.
Frumoasa si emotionanta poveste din care a rezultat o minune de fetita.Sa fie sanatoasa si fericita si voi-parintii alaturi de ea.

Carmen E. si Eduard-Costin (28.02.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Multumesc vecina, si bineinteles tuturor



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

mi-a facut mare placere sa citesc povestea voastra,felicitari!!!sa va traiasca minunea si sa va bucuratzi de ea!!



Anca &Alex


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60236" target="_blank">Asa s-a nascut o mare iubire ...
www.snugglepie.com/cb/52888" target="_blank">Varsta lui Alex
Poze

Mergi la inceput