Bebelusi de nov-dec 04 (70)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by bits

FELIS ptiu' sa nu va fie de deochi!sa o tineti tot asa si sa ajungeti voinicel in Italia




Multumim Bits... Asta vrem si noi... Sa ajungem voinicei, ca la operatie oricum va slabi... si daca ne ducem deja slabi...
Mi-a zis cineva ca acolo oricum am sa slabesc (acu e vorba de EU)... Daca mai slabesc mai mult decat sunt acum... fetele sa stiti ca nu imi mai iau bilet de avion si la intoarcele... MA aduce vantul

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=7" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Bau fetele...ce fac mandrele mele????? vaz ca pe unele mai fac unii experinete la coafor.. .altele se dau la seri romantice , mey, bine ca va merge bine!!!!!!
PAXELA, acum ma uit la pozele din GRECIA, mai cu nervi ca merge greu, mai cu nerbdare si cu emotie, cand stiu ca de fiecare data ne surprinzi cu fi-tu asta atomic al tau, ca imi vine sa il mananc ce "mumos" e!!!! aaaa....mey, da' ce mandru isi scoate el sagetica la inaintare in poza "vreau in apa" ...unde e BIA sa il vada, ca sa se mandreasca pe la prientele ei??????
FELIS, ce mai face Mihaita???? e bine??? cum mai papa????? tu cum mai esti?????
MONICA, ma bucur ca e mai bine acum....

Mai e cineva inebunita ca mine dupa pepenii rosi??????? imi plac la nebunie ..intrebare: au astia de gand sa ii si inftineasca???? sunt oare sanse sa ajunga kg macar la 5 mii?????


pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

onita pepeniii de care vrei tu dar da-mi si mie

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

FETILI, care o-ti mai fi treze, ia aruncati aici un ochi, sa vedeti ce minunatie de tort, pentru o petrecere de implinire a unui anishor!!!! Mi-a placut mult!!!!! http://community.webshots.com/photo/365967864/365980717pJYfBp#
PAXELA, dar ce zici tu de faptul ca la cat de mult imi plac mie pepenii rosi, atat de insuportabili mi se par cei galbeni


pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:


Ce fac fetele?
Monica,ma bucur mult ca sunt mai bine copilasii.Sper ca azi deja sunteti sanatosi tun!
Paxela am vazut pozele!Super! .mi-a placut mult aia cu "e obositor sa te plimbi cu barca"
Aime,la noi cadoul nu prea conteaza,ca e intotdeauna ceva simbolic,dar niciodata nu lipseste si atmosfera de sarbatoare.
Bits,felicitari pentru noul look .Vrem poze!!!!!!
Onitza,Bya doarme acum,dar cind se va trezi am sa-i arat pozele cu Silviu.Ramine acum alegerea ei daca se va lauda la prietene sau va tine totul in secret....numai pentru ea....
Felis....Tu esti o frumoasa...Stii cum se zice "nu poti sa fii niciodata prea bogat sau prea slab".


Bya,musca!Rau!Parca ar avea 100 de dinti nu 4...Cred ca pe ea o amuza teribil sa ma ia prin surprindere ...Eu tip(aaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu) si ea ride in hohote....

Offffffff,de cind visez si eu la o schimbare de look.Una radicala dealtfel!Visez sa slabesc,mult (dar am interdictie la diete pina nu termin cu alaptatul) si sa ma "blonzesc" iara (aici am avut eu un fix sa nu ma vopsesc cit timp alaptez).
Si uite asa mai am de asteptat,ca la mine lapticul nu da semne ca ar vrea sa ..."se termine".Oricum daca nu ar fi asta Bya ar murii de foame la cei 50 ml de "altceva" pe care cu greu ii inghite la celelalte mese.

Am fugit...ca mi s-a trezit terorista!
Avind in vedere vremea minunata de afara...sigur o sa mai scriu azi!




Violeta, mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Votati Cristiana Bianca C.!Va multumim!


"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Ceau fetele!
Carmen, Moni, sper ca de-acum sint bine-bine bebelasii, ce or fi avut !?!? Asa mi s-a facut de mila cand povestea Monica despre Ruxi !
Felis m-am bucurat super mult pentru Mihaita, ia sa vezi tu ce grasunel se face, nu o sa mai poti sa-l duci in brate!
Onitzooooooo !!!!!! Mie mi-e clar, tu nu ma mai iubeshti ! Nu mai apucam deloc sa stam la palavre pe mess, ca sa nu mai spun ca MANANCI PEPENI FARA MINE !!!!!!!!!
Vio, de unde iar ideea ca nu esti o mama priceputa? Fii serioasa, ce vrei sa faci, daca tu gasesti metoda de a opri copchilu' sa se ridice .... Si Bia are tendinte, insa ea nu poate sa stea in picioare singura, numai tinuta de maini, si inca nu are reflexul de a pasi. Sper ca nu e nimic in neregula, ci ca doar e ea mai lenevoasa !

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

Admirati-ne
www.tiffanyshop.ro/kids/" target="_blank">Votati Bianca Alexandra pentru o viata mai buna !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Ioana,draga...nu gasesc metoda de ai da sa manince,nu pot sa o opresc sa stea in picioare,nu stiu sai fac mincare buna....
de unde rezulta de aici ca as fi o mamica priceputa?


Violeta, mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Votati Cristiana Bianca C.!Va multumim!


"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Vremea asta "minunata"ma tine si pe mine in casa,desi la Pitesti a stat ploaia..intre timp Mariuca a adormit,asa ca stam....
Viosa ne rugam la vreme din asta ca sa mai dai si tu un semn?!?!
Monica,saracuta de tine!Sanatate multa si pupici la pitici.Las' ca recupereaza ei zilele astea,ai sa vezi.
Bits,felicitari ptr.noul "look".Sa-ti fie de bine!Si eu visez ca merg la coafor,masaje...etc....vise taica,vise...vezi Vio?Nu esti singura!
Noi azi hotarasem sa facem un gratar,sa sarbatorim Maria..dar vremea nu tine cu ea,asa ca probabil vom sta acasa inghesuiti cu totii,parinti,bunici,prieteni.Mor de ciuda!
Sper ca maine sa am timp s aintru,eu sunt pe ultima suta d emetri cu mutatul la Bucuresti..V adati seama,haine,patut,carut,biberoane...inca nu am strans nimic!
Oricum le spun "la multi ani!" celor aniversati azi si celor care poarta numele Sf.Maria...vad ca listuta nu mai e,asa ca o s aincerc sa-mi aduc aminte cateva Mariuci: Ruxandra Maria(Monica), Maria(Raluca),Ioana Maria(IrinaA),Maria(Simina),Maria Damiana(miria Cristina),Ana Maria (otilia),Iosefina Maria(Olga) . Daca mi-au scapat cateva,imi cer scuze !
Pupici

POZE
Andreea si Mariuca(7.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Buna fetili....
LA Multi ani in primul rind tuturor Mariilor.
Paxela, mie imi plac toate pozicile....offf ce bine de voi ca ati avut un concediu pe alte meleaguri...
Bits-ule sa-ti fie de bine schimbarea de look, atit cit este. Vrem si noi o schimbare, ma batea gindul sa-mi fac breton....caci nu as vrea sa-mi iau din lungimea parului, parca mi-as fi facut si niste suvite mai inchise....La mine problemele sunt: 1. Ce fac cu DAvid si 2. Nu am o coafeza priceputa , care sa nu ia nici f. mult.
Felis lasa kg....sa va intoarceti voi cu bine acasa, frumosi si sanatosi.
Monica, ce bucurie sa-ti vezi puii bine sanatosi.
Ceea ce nu pot spune despre noi, intrucit DAvid a racit, mucisori, ochi rosii, febra (38-38,5)...Si una peste alta, ca sa fie tacimul complet a cazut nu stiu cum (era cu sotul, eu la bucatarie, dezosam pieptul de pui). DAr a cazut asa rau ca i s-a invinetit obrazul si i-a curs putin singe din gurita, nu stiu de unde, ca nu m-a lasat sa vad... Sotul mneu zice:" lasa ca-i baiat trebuie sa se invete"....zice ca-s eu disperata, dar spuneti si voi, e normal sa cada in halul asta liga tine fiind? Ori sunt eu ori el, nu stiu ca asa tare ma supara cazaturile lui...
Sa-l fi vazut cum era si racit, cu ochisorii mici si rosii, si cu obrazul umflat si gurita lovita...
In alta ordine de idei, imi pare rau pt cele care sunt la mare si au o vreme ca asta beahhhh.
Noi trbeuie sa mergem in Rosetti la ai lui, e ziua lui buni...dar supa toate cite au fost astazi, nu mai am chef de nimic...

Simona si David (10 nov)

http://community.webshots.com/user/simonacip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Roserb si Miche, va urez concediu placut, am senzatia ca amindoua plecati de miine, dea Dzeu sa aveti parte de vreme buna.

Simona si David (10 nov)

http://community.webshots.com/user/simonacip

Mergi la inceput