sugestie

sugestie | Autor: danna2002

Link direct la acest mesaj

ma gandeam ca pentru a incuraja cumpararea de pe buburuza ar fi interesant un sistem de reduceri, facute dupa cumparaturi de o anumita suma, intr-un anumit interval de timp stabilit de cei care se ocupa de magazin.

de asemenea gasesc ca modalitate interesant de promovare a magazinului infiintzarea de cani, paduri, brelocuri, scrumiere, pixuri, foi, magnetzei, kestii de lipit, etc, ...pentru a nu fi exclusivisti ar fi interesant sa apara si ratzusca si buburuza..impreuna sau separat pe materialele promotzionale, care sigur vor fi cumparate de cei care au facut o pasiune pentru buburuza si pt dc.

pe un anumit site cu jocuri online exista un loc un minibutique unde membrii care in urma jocurilor online au acumulat o anumita suma de bani o pot preschimba in obiecte, cu sigla site-ului..NU au statistica si deci nu am de unde sa stiu catzi au cumparat asemenea kestii dar mie una imi plac, INSA nu am avut rabdarea sa continui sa joc pentru a putea sa beneficiez de ele.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Multumim Dana pt. sugestii. Sunt intr-adevar f. inspirate si speram ca macar o parte din ele sa le punem cat mai curand in practica.

Iti multumim si te asteptam la cumparaturi!

Buburuza - magazin inteligent pentru copii si mamici

Mergi la inceput