Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (95)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Gabriela, imi pare rau...
Roxana, nu stiu daca se cheama "aranjat", avem niste prieteni cu care ar fi trebuit sa plecam si ei spun ca au vorbit cu cineva dar pentru ziua de ieri, vom vedea... a plouat in vara asta la voi? sau ne asteapta pe noi ploaia?!

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de august

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

neata!
Roxi ma bucur ca Patrick o iubeste deja pe mama ta si nu-ti simite lipsa...stiam ca asa o sa fie...Eu sint bine...bin de tot...vineri imi schimba bandajul s o sa vad si eu ce este pe acolo:)
Fetelor eu sper ca MP sa supravietuiasca perioada asta.....dupa ce ca am copil atomic (cuminte dar atomic, care mi nou a invatat sa tipe ct il tin plaminii) ma mai are si pe mine pe cap..cafea, mincare, apa...totl la pat.....
Fetelor va felicit..pentru hotarirea de a avea bb 2...eu ma iau de miina cu Daria.....
Alexa imi pare rau de petrecere...vor mai fii si altele...reusite insa :)
Carmen..daca este intarcat sau nu o sa vezi tu la noapte :)...cred ca si-a dat seama ca daca merge la mare este fetita mare....hi,hi Tu ii dai ceva vitamine..si trebuie sa existe si alte produse pentru pofta de minncare....
Simo..multumesc de aprecieri.....eu nu am pescuit nimic insa tati a pescuit cei mai mult pesti ...a cistigat concursl :)
Gabriela ..of,of.. nu stiam de cele 2 cezariene.....O sa mearga puiutul tau si-n patru labute si in 2.de nu o sa-l mai prinzi...
Daria ..pupici...tu intrebi mereu e mine...
Fetelor unde-s Emma si Bunny.....mai stiti ceva de ele?
Carolina ...unde esti?
Nicole..bafta la interviuri!

Vedeti...am editat rspunsul...sa nu va creez dureri e cap......


Luca cel frumos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

kim, da` nu trebuia, se intelegea perfect

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de august

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

hai ca am citit si eu din urma mai pe diagonala... cum lipsesc de pe forum cum am de citit cate un capitol din urma, cateodata chiar doua.

e ingrozitor de cald afara... in casa merge ac-ul intr-una. noi l-am pus pe hol si racoreste toata casa - da' de vreo saptamana nu l-am mai oprit. moata se umple imediat de bubite rosii de la caldura. am iesit intr-o seara cu ea afara, a doua zi avea bubite peste tot, inclusiv pe fundulet in partea de sus. asa ca stam in casa si ii fac de lucru lui bb... eu ma imbolnavesc de la ac, ma doare capul, nasul, am gatul iritat, dar daca stau cu doi caldurosi in casa ce sa fac?

olivia - multa sanatate!
carmen - distractie placuta si vreme frumoasa!



foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Carmen, a plouat in iulie cind a plouat peste tot. de vreo 3 saptamini deloc. asa ca sper sa aveti si voi norocf. cit stati? si unde?
Olivia patrick era obisnuit cu mama de cind am fost in Turcia asa ca nu ma agitam eu. da acum cind vin acasa ma pupa si azi i-am simtit pe pielea mea si faimosul dinte care tot iese de vreo 3 saptamini incoace
io-s tare multumita ca am inceput o perioada de creatie la niste spoturi publicitare la munca si ma simt tare bine...sper sa fie tot asa si de acum incolo.
Mani e bine dar nu are timp nici sa respire, o alearga Alex prin toata casa. de Ema nu mai stiu nici eu nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

olivia, ma bucur ca esti bine. si uka nu stie ca esti in dormitor, sa vina sa planga pe la usa? sau sta cuminte in living? am fost la terget si am gasit papucii de car spuneai. nu stiu de care ai tu, ca erau 2 modele, unul sport, si unul gen pantof. lui pupi ii veneau doar aia pantof, marimea 5, desi el poarta 4, dar vreau sa ma mai uit si la payless, ca am vazut pe site ca au, numai ca la mall era inca inchis magazinul.

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Mey Carmen..tare haioasa esti ..h,hi...darv nerecunoscatoare pt efortul depus de mine
Roxi exact ce-ti trebuia...un proiect nu caresa te scoata din rutina...Deci suezul mu iubit are doar un dintisor?
Andreea s eu tot uniii gen pantof am luat....marimea 4. La payless nu au prea des pantofi din piele si au stalp cam rigida..ca pina la urma cel mai mult conteaza talpa...
Uka ma vne in dormitor...dr cind evadeaza :). El are locul dejoaca baricada cu taburet, premergtor si doua scane...h,h..si tot evadeaza uneori. De azi stau i eu cuel in living ..dar acum este la plimbare...Ce mai face zice PUPI?
Marcela merci de urari!

Luca cel frumos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

pai ce sa faca...acum umbla toata casa si se plictiseste. il asteptam pe tati la pranz. el zice tata si dada dar fara directie si mai nou nana (nu's la ce se refera). in rest, vorbeste mult dar neinteligibil. ii place sa faca treaba, sa mute chestii, sa scoata, sa reaseze etc. aseara facea gratar cu tati...deci tu ai din aia maro. si zici ca aia nu au talpa rigida? si-am vazut ca-s prewalk. ce-am vazut eu pe site la payless erau champion, de piele si cu scai. da' nu-s daca au si marimea 5. si-am pus si eu ochii pe ceva, ca au reduceri. hehehe. si cum te descurci cu el? nu te calareste, daca tu esti imobilizata?

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Da din aia maro am...au talpa OK...prin flexibila ma refeream sa se poata arcui fara efort..eu asa vreau...am din RO DAR II VN peste vroe 2 ani:) Daca ma duc pe site la Payless..ii vad?
Si Uk zice de 3 zile baba..MP zice ca ea l-a invtaat sa-i zica asa..eu sint mai reticenta...:) Ma calareste citeva secunde...ca el nu suporta sa-l tina cneva in brate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Olivia,ce bine ca nu te plangi,inseamna ca nu te doare deloc,bravos.
Apropo,cat crezi ca o sa-l mai puteti tine pe Uka in cazemata.
...mi se parea mai palpitant inainte cand nu-ti corectai mesajele...

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput