VRANCEA (11).Poftiti!

VRANCEA (11).Poftiti! | Autor: katalina

Link direct la acest mesaj



Poftiti!

Vrancea www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37760" target="_blank">1, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43611" target="_blank">2, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46675" target="_blank">3, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47434" target="_blank">4, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47972" target="_blank">5, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49073" target="_blank">6, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50232" target="_blank">7, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50952&whichpage=1" target="_blank">8, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51885&whichpage=1" target="_blank">9,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53252" target="_blank">10

V R A N C E N I si OASPETI



Liliann - 28 ianuarie 1976

lili_ang - 25 februarie 1976

shylili - 27 martie 1978

DidiAlex - 4 aprilie 1976
Ela76 - 17 aprilie 1976

Katalina - 15 mai 1976
josefine - 19 mai 1983
iselin - 30 mai 1975

nasti - 14 iunie 1961

flori76 - 21 iulie 1976

lorena.n - 14 august 1964
carmenp - 15 august 1969
prixi - 16 august 1973
bruxinha - 24 august 1974
sim - 25 august 1973

helbi - 1 septembrie 1970
Robert - 12 septembrie 2004
Loru - 18 septembrie 1979

bubutzu - 08 octombrie 1974

motanik - 24 noiembrie 1980

dana n. - 15 decembrie 1980

asteryaro - ?
dianaelena -?
speranta - ?


Mda, vaz ca-s cam singurica p-aici...
Uite am creeat subiect nou nout, da acus sa vaz cine mai ne scrie...
...chiar acuma cind zac si io-n casa de caldura,n-am cu sini vorghi
HAI PA.


Catalina, ROBERT si CATALIN

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Hai ca vorghesti cu mini!

Salutari si de la noi...unde e cald si bine...
Nici nu mai stiu ce v-am povestit si ce nu, nu am prea mult timp la dispozitie..
Duminika pe 31 iulie am facut si noi un anisor de la nunta si ne-am sarbatorit la parcul de distractii Legoland in afara Londrei (Windsor) unde a fost superb. Ne temeam ca va ploua si ca va fi numai pt copilasi pe acolo dar vremea a tinut cu noi, nu a fost nici soare si nici nu a plouat, a fost caldut si tocmai bine...iar parcul este pt toate varstele.
Am petrecut o zi minunata si am venit cu amintiri minunate, sper sa urc pozele pe webshots zilele astea..

Sambata mergem la un botez la fetita prietenilor nostri..

Timpul trece asa de repede..nici nu mai realizez cand e luni si cand e vineri, noroc ca am anumite emisiuni ce le urmaresc la tv si dupa ele imi dau seama ce zi e..

Sper ca sunteti bine toate, inteleg ca e foarte cald acasa, si aici e cald iar..dar ma gandesc cand o trece caldura si o veni iar frigul ce o sa mai ducem noi dorul verii!!

Va pup si sa stiti ca va citesc, chiar daca scriu mai rar..

pt fetele mele frumoase si pt Doru...(daca vreti, am berici si pt voi, ca pe caldura asta pica bine..)

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Io-te ca aparu' Andra...

Mai,si doar cind ti-am vazut pozele,am zis ca n-o sa uit sa te felicit cu ocazia aniversarii casatoriei,..si uite ,na c-am uitat.

Sa fiti mereu ca acum, sa va iubiti si sa fiti alaturi la bine si la greu.Beau o apa cu gheata acum in cinstea voastra.Sa fiti fericiti multi multi ani de-acu' incolo.Pt.tine:

Hai ca fug iar...


Catalina, ROBERT si CATALIN

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Multumesc si asemenea si voua.

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nasti spune:

quote:
Originally posted by motanik

Va pup si sa stiti ca va citesc, chiar daca scriu mai rar..

pt fetele mele frumoase si pt Doru...(daca vreti, am berici si pt voi, ca pe caldura asta pica bine..)


Sarumina, si din partea mea pentru voi un gind bun si o bere rece, sau daca o sa fie pe aici pe la noi, un pahar de vin de la butuc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Buna seara!
In sfarsit am reusit si eu sa va pun poze...

Nunta noastra

Ce sa va mai povestesc...Totul a fost de vis.Veti vedea mai multe in poze.
Nasii sunt super.Nu puteam gasi doi nasi mai potriviti decat ei doi.Sunt intradevar ptr. noi "parinti spirituali".
Ati avut dreptate cand mi-ati spus sa incerc sa nu ma stresez prea tare...cine cazuse vineri inainte de nunta in depresii...eu.Plangeam de nu mai ma opream.De ce?Nici pana astzazi nu stiu.Nici sambata dimineata nu prea eram in apele mele.Mi-am revenit dupa ce am vazut cocul...din momentul ala am inceput "sa zbor".Cand am ajuns acasa, ma astepta tipul care m-a machiat.Si machiajul super(cand spun super, ma refer la faptul ca am fost eu multumita).M-au imbracat,s-a strans toata lumea,m-a vazut si Adi si mi-a oferit buchetul miresei.
Am plecat spre biserica unde am avut bucuria sa ma astepte fetele noastre impreuna cu familiile lor.Va multumesc inca o data.Sunteti minunate.Ghici ce lenjerie avem noi acum pe pat? Slujba a fost frumoasa iar corul si mai.Noroc cu Simona.
Dupa, am continuat cu petrecera de la restaurant.Toti au fost impresionati de local.
M-au furat 3 baieti si vreo 5 fete.Am fost in discoteca Extreme...am dansat pe boxe.Pentru a ma recupera sotul meu a fost nevoit sa dea doua sticle de whisky, plus...o declaratie de dragoste.Nu mai putea de rusine saracul.toata lumea se uita la el.
Tortul a fost si el delicios.
Daca a fost ceva care m-a deranjat, a fost formatia. nu a fost asa cum ne asteptam.Cantau o melodie,imediat pauza...Oricum nu mai conteaza.Important este ca iesit totul bine si toata lumea a fost multumita.

Sper ca nu v-am plictisit prea tare.

Va pupic pe toate!

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena.n spune:

DANA,esti o inimoasa si iti urez din tot sufletul sa ai o viata plina de iubire!
MOTANIK, ptr tine fiindca esti o scumpa.!
KATALINA, nu mai iesi deloc la plimbare seara?
SIM ,ce faceti cu RUXI pe asemenea calduri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Frumosi,frumosi,frumosi cu totii,si mirii si nasii si fetele nasilor,toata lumea.O nunta frumoasa, ne pare rau ca n-am participat si la restaurant,dar la botez nu scapati de noi

Lorena, iesim f.tirziu afara, ne urcam in masina si directia Balcescu.,e cald ingrozitor,acolo ne-asteapta tintarii, dar ne-am dotat cu tot felul de spray-uri special pt.ei,si nu indraznesc sa se apropie.

Revin .


Catalina, ROBERT si CATALIN

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim spune:

Fetele mele dragi, iaca vin si eu cu forte proaspete si dor de munca (da' de unde!?). Zilele astea parca am fost bagata in priza, nici nu stiam de ce sa ma apuc mai intai...asa-i cand te intorci din concediu.

Lori draga mea ...am un frijider de toata isprava. Mareeeee, sa am loc sa-mi pun sucurile la rece ca pe caldura asta e belea mare. In toata povestea cel mai greu a fost sa-mi conving sotul ca cel vechi ar trebui schimbat, dar l-am luat eu binisor si m-am oprit cu el in magazin. Acolo sa-l fi vazut cum le studia pe toate. Ce sa mai, l-am convins in doi timpi si trei miscari.
La Campulung n-o sa mergem din pacate. Poate anul urmator sau cand s-o mai organiza intalnire DC.

Andra multi ani fericiti inainte! Sa fiti sanatosi si sa impliniti rand pe rand tot ce va doriti!
Piticul meu are 3 ani si 7 luni, dar in fiecare zi ma intreaba cat mai e pana implineste 15 ani. M-a terorizat cu faptul ca isi doreste sa poarte si ea pantofi cu toc. Eu i-am explicat ca asa ceva nu se poate pentru ca ii deformeaza coloana si cand va fi mare va merge cocosata (precum vrajitoarele) si ca o sa aiba voie sa poarte tocuri dupa 15 ani... Atat i-a trebuit! Acum face in fiecare zi socoteala cat mai dureaza pana implineste 15...


Danuta uite acusica pun CDul la fript si daca nu reusesc sa ajung la Focsani cand vii tu (e posibil sa avem un botez chiar atunci), te rog sa ma suni cand treci prin Bucuresti. Presupun ca o sa treci si pe aici. ne vedem si ti-l dau cu cea mai mare placere. Multumesc de pupic! Sa stii ca si Ruxi s-a laudat peste tot pe la copilasi ca a fost la o nunta unde a vazut cea mai frumoasa mireasa.

Kata, am inceput sa scriu despre Suraia chiar in seara in care ne-am intors, duminica adica, insa cand eram aproape de final (dupa o gramada de text bagat) a crapat nu stiu ce pe la sistemul electric si juma' de Bucuresti a ramas in bezna (si noi printre ei). Si uite ca n-am apucat sa-mi mai adun iar gandurile si sa le pun la Generale. Dar uite, azi promit solemn ca asta o sa fac. Pozele sunt puse deja Poze Suraia. Saru'mana mult ca mi-ai spus, ca altfel iar ma luam cu cine mai stie ce si o lasam pe mai tarziu... Asa si intru si eu in corul care zice multumim ca ne tragi de urechiuse cand intarziem la prezenta!

Mami Simona si printesa Ruxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Salutari!
Am bagat capul ca mi-era dor de voi, am vazut pozele cu mirii nostri frumosi si acum fug inapoi la treburi. pe toata lumea si va doresc o zi excelenta!

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am primit mesaje de la Flori care e bine, isi cere scuze ca nu s-a putut intalni cu voi dar a fost plecata la mare unde a avut vreme buna si cred ca s-a si distrat bine...

Flori, te asteptam!

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput