Copilasi Balante

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Daisy spune:

V-o prezint si eu pe balanta mea:
http://community.webshots.com/user/andreeabianca

Cea care spera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Buna tuturor!
Se pare ca Uca mea stie ca e cam de-o varsta cu Alexuta lui Ellen si se poarta ca atare. Adik tipaaaaaaaa si face copiii cuminti sa planga in parc. PLus cucuie toata ziua buna ziua. Plus personalitate din ce in ce mai [uternica si mai.. distructiva si galagioasa. Dar si afectivitate multa... pupacioasa rau. Se ia de oameni pe strada, ca sa nu mai zic de pisici, caini , bebei si... babe Cam astea-s noutatile.
Am vazut-o pe punkista lui Daisy si radeam singura... sa-ti traiasca si sa fie cuminte si sanatoasa! Ar fi dragut un subiect unde sa punem poze "dupa baie"... sa-l vizionam cand suntem triste
Uitasem, sotul meu s-a "debalansat" si are un picior in ghips... Vedeti ca nici balantele nu-s perfecte?

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

'NEATA MAMICILOR! CE VA MAI FAC BALANTELE? Alinul meu face numai nebunii!!!Ne-a disperat,imprastie jucariile prin toata casa,vorbeste non-stop.E mare dansator!E foarte incantata educatoarea de el.In rest ce sa va spun,abia astept sa mai creasca sa ne intelegem si noi ca oamenii. Voi cum va mai descurcati? VA PUP PE TOTI! Lory_kluiALIN CRISTIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

a luat si Vlad primele doua trante!
dintre care una in timp ce il filma taica-sau! nu s-a lovit, ca a plonjat in cap pe canapea, in schimb am ras o gramada cand am vazut caseta!
parca e la camera ascunsa: se aude Gabi "cu-cu", in secunda urmatoare Vlad dispare din cadru si se aude un zgomot (a cazut peste o cutie de carton) si tot Gabi: "hii" - exclamatia aia de sperietura.
eu n-am apucat decat sa-l inhat dupa ce a cazut...
initial se tinea cu o mana de marginea canapelei, de unde arunca cu proprii papuci in noi; dar la un moment dat si-a luat mana de sprijin, se tinea cu ambele maini de...un papuc.
continuarea o stiti!


Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

quote:
Originally posted by herra

a luat si Vlad primele doua trante!
dintre care una in timp ce il filma taica-sau! nu s-a lovit, ca a plonjat in cap pe canapea, in schimb am ras o gramada cand am vazut caseta!
parca e la camera ascunsa: se aude Gabi "cu-cu", in secunda urmatoare Vlad dispare din cadru si se aude un zgomot (a cazut peste o cutie de carton) si tot Gabi: "hii" - exclamatia aia de sperietura.
eu n-am apucat decat sa-l inhat dupa ce a cazut...
initial se tinea cu o mana de marginea canapelei, de unde arunca cu proprii papuci in noi; dar la un moment dat si-a luat mana de sprijin, se tinea cu ambele maini de...un papuc.
continuarea o stiti!


Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)






Super, Herra! Uff bine ca nu s-a lovit si a fost doar.... amuzant pt el si ..pt noi
Pupam si Alinul lui Lory_k ! Ce muzica prefera dansatorul ?
Uca mea e plina de personalitate si implicit de tipet ascutite, speriem in continuare bebicii din parc dar ii si iubim corespunzator (cu pupaturi)
Acum merg la ea... pe curand!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Herra, offf bine ca nu a patit nimic Vlad. Noi nu prea rusim sa o filmam. Cum ne vede cu camera in mana, cum vine la noi sa o ia ea...si uite asa s-a zis cu filmarea noastra.

Am vazut pozele cu micuta Andreea a lui Daisy. Adorabila, ca toate balantucile

Lory_k, ce fain ca e mare dansator. Bebelina mea a inceput si ea chipurile sa danseze. Doar da din cap . E haioasa foc. Cum aude muzica si ii zic sa danseze, cum incepe sa dea din cap. Poate in curand o sa inceapa sa dea si din alte parti ale corpului

Si noi avem toate jucariile insirate peste tot prin casa, ca imi vine sa urlu cand le vad peste tot. Seara dupa ce adoarme, eu am program de strans jucariile.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Ce liniste aici pe la Balantuci. Nu mai fac balantele noastre nici o nazbatie?

Bebelina mea a inceput sa dea si din picioare cand aude muzica. Sta in fund si da din cap si din picioare cand aude muzica. E haioasa foc. Sper sa reusim sa o filmam odata ca sa vada si ea cum a inceput sa danseze.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Lory_k, am vrut de mult sa te intreb, sunteti de mult in Japonia? Cum s-a acomodat Alin acolo? Sau acolo l-ai nascut?


Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by ellen
Noi nu prea rusim sa o filmam. Cum ne vede cu camera in mana, cum vine la noi sa o ia ea...si uite asa s-a zis cu filmarea noastra.



eu asa patesc cu camera foto! dar de filmat il mai filmez si de la spate, si mai ales e important sa nu vada cand o deschid - sau sa n-o auda, ca scoate si un sunet...

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Herra, pai asa mai apucam si noi sa o filmam cand e cu spatele, dar cum ne vede cum vine la noi si nu mai apucam sa o filmam decat cand se deplaseaza sper noi sa vina sa ia camera

Offf, poate de ziua ei o sa apucam sa o filmam mai mult daca o sa fie mai multa lume in jurul ei. Poate o sa fie atrasa de altceva si nu numai de camera aia

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput