Copilasi Balante

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Noi suntem foarte zvapaiati.
Acum cateva zile si-a crestat putin arcada stanga. Sunt sigura ca veti spune "ce mama iresponsabila !"

ei bine, Alex se juca in tarcul lui care este aproape lipit de patul nostru si stand in genunchi sa repezit la un ursulet si s-a proptit cu arcada in marginea patului. spre disperarea nostra nu a reactionat asa de dur. A plans foarte putin, dupa care am pus gheata si comprese cu betadina. Acum s-a vindecat aproape...mai are foarte putina culoare de vanat la pleoapa de sus.

Alex are 6 dintisori si a aproape a plecat in picioare singurel.

Cam atat, mai intru maine seara....acum imi este somn si plus de asta scriu de pe un laptop si nu-mi place de loc....amenajam apartamentul si stam la o ruda....unde nu prea avem loc sa ne desfauram...asa ca lucram in schimburi la laptop.




ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.betasis.ro/puiu
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_miti/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Ana_miti, micutului si sa-i treaca repede.
Felicitari pentru mersul singurel, Alexutei mele ii este cam frica. Ma trage de mana dar cum ii dau drumul cum se lasa jos .

Offf, se pare ca febra avuta in weekend nu este de la dintisori ci ne paste un Pojar . Azi vine pediatra sa ne de-a verdictul.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

vrem si noi in lista:

mama balanta (3 octombrie);
si bb tot balanta (s-a grabit ca sa nu fie scorpion! - avea DPN 7 noiembrie!) - 23 septembrie 2004.

PS: multumim pentru ideea cu subiectul;
pupici bolnaviorilor si sanatate maxima!



Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Herra, bine ati venit. V-am trecut in listuta.
Odata cu venirea lui Vlad avem numar egal de fetite si baieti, cate 6 din fiecare .

Noi am fost diagnosticati cu Rubeola. Speram sa nu fie o forma grava si sa se termine repede.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

ei, si suntem chiar primii pe lista!
cum va spuneam, abia a asteptat sa inceapa zodia balantei si hop si el!



Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Herra, hehe smecheras Vladut al tau. Bebelina mea cred ca a ateptat sa se nasca balanta pentru ca dupa toate calculele ar fi trebuit sa fie fecioara.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Fetelor, ce mai fac copilasii? Nu v-ati intors de prin concediu?

Bebelina mea este mai bine azi. Nu a mai facut temperatura si sa speram ca suntem pe dumul cel bun. Dimineata nu se mai vedeau bubitele.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

azi mi-a spus si mie doctorita ca este epidemie de rubeola; din cauza ca nu s-au facut vaccinari in aprilie, ca nu s-au gasit vaccinuri ().

asa ca stam si noi cu grija...


Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

'NEATA LA TOATA LUMEA! Ce mai faceti mamicilor,ce va mai fac copilasii?Vad ca au ceva probleme cu sanatatea.Si al meu de vreo doua saptamani m-a innebunit.A facut febra mare,inca mai tuseste ii mai curge nasul si tot face nebunii cat cuprinde.E un neastamparat,ii place mult sa-l dragalasesti,sa dansam impreuna,e foarte sociabil si vorbeste o gramada.E innebunit dupa masini(toata casa e plina de jucarii,le imprastie peste tot!),ii place sa se uite la desene animate si multe altele.Am reusit sa pun si eu niste poze pe care sper sa le puteti vedea si voi.http://community.webshots.com/user/alink119 VA PUP! Lory_kluiALIN CRISTIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash78 spune:

Bblusha mea, Sara Ioana e tot o balantza (7 octombrie 2004)jucausha, ranjita toata ziua, mai putzin zilele astea .....mai apare un dintzishor shi a fost mai prost dispusa, dar pe moment a trecut! Toata ziua s-ar uita la tv pe canale cu muzica, de mica ii place sa asculte muzica, a inceput sa "cante" shi ea,bate din palme shi se batzaie tot timpul in ritm de muzica!E innebunita dupa calculator shi tel mobil!Copiii sec. 21!

ppv shi Sara Ioana(7 octombrie 2004)

Mergi la inceput