Copilasi Balante

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yvonne13 spune:

Buna ziua,
Am sosit si eu pe aici, sunt noua pe forum.
Am si eu o mica balanta nascuta pe 29.09.2003,il cheama Aris-Stefan si inca o viitoate balanta , sunt insatcinata in 3 luni si 2 saptamani.Voi avea 2 balante deci ar trebuie sa fiu o mama echilibrata.
O zi buna tuturor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Buna!
Am si eu o fetita Balanta, nascuta pe 26 septembrie 2006. Este blonba cu ochi albastri, leita tati, iar multa lume ma intreaba eu cu ce am contribuit? Pai cu nasterea raspund eu.

E de o veselie debordanta,e fff. vorbareata, e tot timpul in miscare, face dezastru de cate ori poate in dulapul din bucatarie, ii place sa fie in centrul atentiei, danseaza de cate ori are ocazia, adora muzica cam de orice fel, se invarte in cerc pana amesteste, nu prea mananca, tine la silueta, daca mergi la plimbare cu ea, se duce in directia in care vrea ea si mai putin noi,vorbeste toata ziua, doarme cate trei ore ziua, iar noaptea ne tine pana la 11, acum ca nu e la cresa, ca bineinteles casi ea este bolnavioara, sper sa ajungem la Stanciu Adrian si sa ne facem bine.
Mai nou ii place sa se rujeze deja ca a vazut-o pe mami si doar a ales rujul la turta, al doilea de pe tava. Prima a fost bratara de aur!
Cam atat momentan, cand am noutati va anunt!
tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Uitasem : o cheama Sofia !

Mergi la inceput