Copilasi Balante

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

SARA IOANA
ALEXANDRU

De-acum numaratoarea anilor trece! va dorim sa cresteti mari, voinici, frumosi, sanatosi!

Va daruim un ranjet!!




Liliana& Andra-Maria
Avem 2 ani

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

A aparut povestea nasterii unei balantuci pe prima pagina din DC

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

SALUTARE LA TOATA LUMEA!Cu mii de scuze pentru intarziere,MULTUMIM PENTRU URARI!!!ELLEN ,album avem dar nu stiu ce se intampla ca nu se pot vedea pozele!Eu le-am pus la public dar nu stiu care-i problema.Trebuie sa mai verific si va anunt cand am sa rezolv.Cu intarziere si scuzele de rigoare SARA IOANA si ALEXANDRU,LA MULTI ANI!SA CRESTETI MARI SI SA VA DEA D-ZEU TOT CE VA DORITI!!!Va pup!Sa auzim numai de bine! Lory_kluiALIN CRISTIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

SALUTARE LA TOATA LUMEA!Cam liniste pe-aici!Ce mai faceti mamicilor?Balantele cum se mai simt?Cum se mai comporta?Noi suntem foarte obositi ca am avut azi un concurs sportiv la gradinita,am pus si niste poze care sper sa se vada!Va pup pe toti si sa ausim numai de bine! Lory_kluiALIN CRISTIAN http://community.webshots.com/user/alink119

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

LA MULTI ANI Andreea (Daisy), Alin Cristian (Lory_k), Nicolas Alexandru (Theiuta),…copilas de Monicar, Sara Ioana (greierash78),
Alexandru (Ana_miti)!!!



ati citit despre Alex al Anei_miti la "generale" (subiectul cu baietelul de un an cu diabet)? o puteti ajuta cu ceva informatii?

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

La Multi Ani! Raluca Maria, Ioana - Alexandra. Sa cresteti mari, frumoase, sanatoase si sa ascultati de parinti.

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

LA MULTI ANI Raluca Maria si Ioana - Alexandra !!!
(cu scuze de rigoare)



Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Ce mai fac micutile balantuci? Noia m foat azi si am facut vaccinul de 1 an si pana acum bebeina nu a facut febra. Sper sa nu faca febra nici de acum incolo.

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

La Multi Ani! Andreea (Scumpioara) Sa cresti mare, frumoasa, sanatoasa si sa asculti de parinti.


Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

SALUTARE LA TOATA LUMEA! Scuze pentru intarziere!LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR DE PANA ACUM!!!Noi am fost plecati din oras si n-am avut cum sa intru sa-i felicit pe sarbatoriti!Am reusit cu albumul de poze!ELLEN,sper sa se vada de data asta! VA PUP PE TOTI!SA AUZIM NUMAI DE BINE! Lory_kluiALIN CRISTIAN http://community.webshots.com/user/alink119

Mergi la inceput