Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (68)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

salut!
Am gasit si eu data cand ne-a iesit primul este 15 aprile va rog frumos sa complectati si la noi!Si multumim ca ne-ati mai trecut cu un

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

La multi ani Andreea!Si tot ce-ti doresti in viata alaturi de Nathalie si de sotul tau!


am citit si eu horoscopul copiilor leutului meu ii place intradevar sa fie in centrul atentiei si face tot posibilul pentru asta!
Si ca sa va dau un exemplu azi eu intindeam niste haine pe suportul de haine, si el vazanduse ignorat a inceput sa ma traga de degetele de la picioare, sa ma gadile, sa rada, sa chicoteasca, sa fuga de colo colo in camera cu mingea si sa astepte sa particip si eu la jocul luiDaca a vazut ca nu-i chip sa ma ia de langa haine a venit langa mine, sa ridicat in picioare langa suport, a inceput sa traga de body si tricourile lui deja agatate pe suport, le-a dat jos pe cele de pe pat....a facut un mare tambalau pana am amanat eu hainele si am tras o tura de joaca prin casa, el fugind inainte de-a busilea si eu dupa el, tot asa vai de genunchii mei ca eu pic lata pe jos si el inca mai are chef sa ma alerge

Asta fiind o complectare la ceea ce vreau sa va zic incontinuare.Eu am impresia ca Stefan incearca sa comunice cu noi, are diferite "gangureli" cu diferite tonuri, cand vrea sa se joace sau cand vrea alceva.Cu alte cuvinte a crescut, face si el "tai-tai" dar doar dupa ce a plecat persoana respectiva, chiar zice si "tai-tai", ohohooo si bea din canitza cu cioc!!!Asta e ceva nou pentru ca de mult nu i-am mai dat-o in manute si acum a luat-o si a baut din ea foarte curios....

Eu pana acum eram convinsa ca toate cuvintele spuse de el, destul de multe la numar sunt de fapt fara adresa, doar ca ma imita pe mine, dar, de o vreme incoace sa stiti ca stie cine este "tata" si daca il intreb unde este se uita direct la el si chicoteste
Sper ca nu v-am plictisit cu laudele mele...mi-a venit asa dintr-o data...ca m-am uitat la niste poze cu el cand era mai mititel si am vazut ce mareee a crescut



Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

Vai fetelor... Nu-mi vine sa cred...
Ma credeti sau nu, imi curg siroaie de lacrimi de fericire :)
Vai ce surpriza frumoasa mi-ati facut... va multumesc din tot sufletul la toate, am ramas fara cuvinte...
La mine e 7 dimineata, ziua abia incepe... e frumos afara, fata face si ea 10 luni azi... is asa de fericita...
Sunteti minunate, nu am cuvinte...
Un singur emoticon am gasit , nu stiu cat e de potrivit, dar ma simt ca intr-o familie mare si fericita si va multumesc din nou ca-mi sunteti prietene si ca va cunosc, asa... virtual!

Scriu un pic mai tarziu, cand imi revin din starea de beatitudine :)

si sanatate!


Andreea, Doru si Nathalie(29.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37497" target="_blank">Povestea zanei www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36133&whichpage=2" target="_blank"> Cererea in casatorie si povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Am citit si eu horoscopul copiilor si se potrivesc cateva chestii

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

http://community.webshots.com/user/giorgios72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

cat despre statul pe gresie...nu ma mai agit!Al meu nu vrea decat sa stea cu capul bagat in gaura de la un spatar de scaun...nu stiu daca ma intelegeti ce vreau sa zic am sa-i fac o poza sa vedeti, si uite asa toata ziua e prin bucatarie lipit ori de masina se spalat, cu capu in usa aia...ori isi vara capu in scaun ...asa ca mina, stai linistita ca nu esti numai tu trililili

V-am zis ca Stefan isi ridica genunchii si funduletul in sus cand trece de vre-un prag?fie el cat de mic chiar nesemnificativ ? e super haios!Si umbla asa ca o maimutica vreo catva pasi, tre sa-i fac o poza!

Gata cu laudele pe ziua de azi!

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Ana, am modificat eu listuta si pentru Stefan si pentru Alexuta mea.
Sa verifici daca este ok.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

quote:
Originally posted by ellen

Ana, am modificat eu listuta si pentru Stefan si pentru Alexuta mea.
Sa verifici daca este ok.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei




haha...se poate sa fi facut modificarea amandoua in acelas timp???Ca tocmai vroiam sa ma laud ca am reusit sa fac modificarea singura acu cateva secunde am dat logout si m-am logat din nou cu userul meu hahaha....
Oricum, ma bucur ca am reusit sa intru si singura in listuta ca sa nu va mai bazai pe voi
Multumim! pupici!!

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

Si Matei merge in 4 labe cand pe genunchi cand pe talpi.... Iar pragurile, oricat de mari, nu mai sunt o problema pentru el.

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

quote:
Originally posted by ana_a

quote:
Originally posted by ellen

Ana, am modificat eu listuta si pentru Stefan si pentru Alexuta mea.
Sa verifici daca este ok.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei




haha...se poate sa fi facut modificarea amandoua in acelas timp???Ca tocmai vroiam sa ma laud ca am reusit sa fac modificarea singura acu cateva secunde am dat logout si m-am logat din nou cu userul meu hahaha....
Oricum, ma bucur ca am reusit sa intru si singura in listuta ca sa nu va mai bazai pe voi
Multumim! pupici!!

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos



hehe....bine pana la urma ca este data buna.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Roandre – felicitari pt pasii Alexiei!
La turta nu se dau cadouri la nasi din cate stiu eu.

Frosa – distractie placuta in we!

Crismir – Felicitari si pupici multi si sa iasa mai repede dintucii!

Mina – nu, nu am carnet!Masina rugineste in parcare si eu merg cu autobuzul.Ma mai si laud
Crezi ca daca aveam carnet mai scapati de mine???
Si as veni eu dimineata ca nu e o problama ,dar la pranz e prea cald ca sa ma intorc acasa cu fata in autobuz.
Pupici piticului si sa uite ca s-a lovit.





www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput